Вверх
Мобильная версия

Во Львове предлагают ввести в школах 6-дневное обучение

Во Львове предлагают ввести в школах 6-дневное обучение
Во Львове предлагают ввести в школах 6-дневное обучение
21:59 Сб, 16 Август 2014 Телеграф
Фото: ukrafoto.com

Во Львовском горсовет рассматривают возможность переход школ на шестидневное обучение.

Кроме того, горсовет может ввести в школах длительные зимние каникулы для того, чтобы экономить средства на отоплении. Об этом сообщила пресс-служба Львовского горсовета, ссылаясь на руководителя управления образования Галину Сличну.

По словам чиновницы, появилась инициатива перевести учеников львовских школ на 6-дневную учебу, чтобы зимой ученики ушли на длительные каникулы. "Это позволит сэкономить существенные средства на отоплении помещений школ", - отметила Г.Слична.

Впрочем, перед тем, как эту инициативу рассмотрит исполком Львовского горсовета, она будет еще обсуждаться с учителями и родителями.

В горсовете сообщили, что тарифы на газ возросли на 80%. После проведенных расчетов выяснили, что на энергоносители в учреждениях образования не хватает 12 миллионов гривен.

Планируется, что в сентябре-ноябре учащиеся в субботу будут отрабатывать учебу за декабрь, а в феврале-мае – занятия за январь. Согласно этому графику, с 6 декабря по 2 февраля школы закроют на каникулы. В то же время, осенние каникулы планируются 18-26 октября.

В то же время, в ходе зимних каникул педагоги, хоть и не будут посещать школы, будут получать зарплату в полном объеме.

Г.Слична сообщила также, что детские сады зимой будут работать в нормальном режиме.

Новости в одном приложении: "Телеграф (Android, iOS)" - читать удобнее!
загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
3 Комментария
 • мама 19.08.2014 20:24

  На садочки знайшлися кошти, на всякі коледжі-училища також.. а школи в нас крайні. Хтось крім Слічної дав згоду на такий ужас. Куда дітей дівати зимою два місяці. А шестиденка то взагалі кошмар. Яке навантаження на дітей. А батьки замість того щоб відсипатися в суботу, будуть вставати в 7 ранку і відправляти дітей до школи. А потім ми ще ремонти зробимо після такого відключення опалення . Відремонтуємо полопані батареї, побілимо запліснявілі стіни. Галина Слічна не рахує батьківських грошей

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • Ольга 17.08.2014 08:34

  Потрібно реформувати цю прогнилу радянську систему освіти. Ми самі допустили ситуацію при якій фінансуємо ремонт шкіл, підкормлюємо директорів цих шкіл, а бюджетні кошти успішно освоюються управліннями освіти, виростають у вигляді особняків і дорогих автомобілів чиновників.БАТЬКИ ПЕРЕСТАНЬТЕ ДОТУВАТИ ЗЛОДІЇВ, ПОЧИНАЙТЕ РЕФОРМИ З СЕБЕ.Потрібно створити комітет батьків який не збирає кошти для чиновників, а який контролює роботу цих чиновників. А щодо навчань по суботам, 12 років навчання, це така дурня, що про неї і говорити не хочеться.

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • 123 17.08.2014 01:24

  Тільки нехай побачуть велику дулю від учнів, батьків і вчителів. Ні одне місто не хоче цього, а всюди висвітлюється, ніби вцілому всі підтримують! Шукайте гроші на газ, нам набридла ваша стара пісенька про гроші. Батьки вже фактично утримують школи. Пора нашим мільйонерам трошки потратитися для дітей. Нехай першим покаже приклад, допустимо, Садовий! А то нам тут співають, щоб Львів показав приклад, як він вміє економити (на дітях). Халява повинна закінчитись. Батьки, треба перестати здавати гроші на всякі фонди - по-перше - це не законно, а по-друге -ми їх дуже розбалували. Діло в тому, що це не обійдеться тільки тим роком, а вже в планах починати наступний навчальний рік з 15 серпня щоб знову висиджуватися зимою вдома(а гроші, самі розумієте, підуть комусь в кишеню). А з часом у дітей плавно заберуть більшу частину літніх канікул. І ще, хто не знає, вже в планах знову 12 років навчання (починаючи з 5 років). Батьки! Треба цього не допустити! Замість того, щоб упростити цю "драконівську" програму, її ще більше ускладнюють.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: МВФ: Повышение пенсионного возраста является неизбежным
МВФ: Повышение пенсионного возраста является неизбежным
Новости: Суд избрал меру пресечения для скандального экс-нардепа Мартыненко
Суд избрал меру пресечения для скандального экс-нардепа Мартыненко
Новости: В Укргидрометцентре спрогнозировали, когда закончатся заморозки в Украине
В Укргидрометцентре спрогнозировали, когда закончатся заморозки в Украине
Новости: Диетологи рассказали, как отличить сложные углеводы от простых
Диетологи рассказали, как отличить сложные углеводы от простых