Вверх
Мобильная версия

Шимонович об Украине: Боюсь, что страна достигнет точки, когда возврата нет

Шимонович об Украине: Боюсь, что страна достигнет точки, когда возврата нет
Такое мнение высказал помощник генсека ООН по правам человека Иван Шимонович
08:53 Вс, 18 Май 2014 Телеграф

События на востоке Украины все больше напоминают события начала 1990-х годов в Хорватии.

Такое мнение высказал помощник генсека ООН по правам человека Иван Шимонович, сообщает УНН со ссылкой на ВВС. "Боюсь, что страна достигнет точки, когда возврата нет, если не будут приняты адекватные неотложные действия", - заявил дипломат в интервью ВВС. По словам Шимоновича, ООН располагает подтвержденной информацией о многочисленных фактах убийств, пыток и похищения людей на юго-востоке Украины.

Иван Шимонович (Хорватия) приступил к своим обязанностям в качестве помощника Генерального секретаря ООН в области прав человека 17 июля 2010 г., возглавив офис УВКПЧ в Нью-Йорке. До назначения на этот пост Иван Шимонович был министром юстиции Хорватии с 2008 г.. Ранее он являлся заместителем министра иностранных дел и постоянным представителем Хорватии при ООН в Нью-Йорке, где с 2001 по 2003 гг. он выполнял обязанности старшего вице-президента и президента Экономического и Социального Совета.

[news id="1281291"]

 

Новости в одном приложении: "Телеграф (Android, iOS)" - читать удобнее!
загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
11 Комментариев
  • феникс 18.05.2014 15:54

    Будь-що, крім фізичної смерті та часу можна повернути. Осталось збагнути "що" і "навіщо" ?

    Нравится 2165 Не нравится 1
  • Александр Украинский 18.05.2014 13:17

    Глаза, раскройте... Точка не возврата УЖЕ пройдена!!! Всё, Крым и Новороссия уже сказали Украине, прощай!!! И это ещё не всё...

    Нравится 2165 Не нравится 9
  • Olha 18.05.2014 12:54

    Йолкі-палкі,самі дріжджі в гімно-майдан кидали, а тепер здивовані результатом-хунтою з бандитами,яка відстрілює людей,труїть їх фосфором,за не бажання признати хунту владою.ООН,а коли буде резльтат розслідувань відстрілу на майдані в Києві і Одеської бійні?

    Нравится 2165 Не нравится 6
  • arbab 18.05.2014 10:54

    Точка не возврата пройдена (с теми руководящими мозгами которыми имеет Украина, да и имела таких же...) :предлагаю прочесть современную классику межнациональных войн -КАРАБАХ, АБХАЗИЯ, Ю-ОСЕТИЯ- и не в интерпретации западной или украинской 2008 года, а настоящей-исходной 1988-1991 годов и понять что к этой классической тройке присоединится (и уже неизбежно!) и Украина, которая сейчас входит в этап 1988-1991 (Крым, слава богу, прошел эти два этапа за месяц!). ...АУ... ИНТЕЛЛИГЕНЦИЯ УКРАИНСКАЯ ..думаю что ВАС нет..?!!

    Нравится 2165 Не нравится 8
  • Бэрта 18.05.2014 09:31

    Точка не возврата будет когда мы создадим свое ядерное оружие. и будем надеяться на себя и на свои силы. И не будут мудаки соседи рассказывать с кем жить и с кем спать

    Нравится 2165 Не нравится 10
    • Стас 18.05.2014 09:59

      Нажаль можливість вижити Україні - це спроможність заплатити громадянам по
      підвищеним ставкам за комунальні послуги та подолати інфляцію, що
      породжена девальвацією у 50% - і це все у ситуації законсервованої пенсії
      і зарплати. Щодо федералізації, то іншого шляху в Україні немає, якщо
      Україна дійсно хоче вижити як держава у залишених ще територіях. Адже
      формування бюджету із центру при будь-яких пільгах місцевим органам - не
      подолає в Україні ані київської корупції, ані можливість і бажання
      регіонів створювати в регіонах інвестиційні проекти. Крім того надавати
      регіонам додаткові пільги від центру - це є бажання залишити Україну не
      просто в унітарії, а в авторитарній державі із постійними відцентрованими
      побажаннями різних етносів, тобто, залишити Україну в постійному
      громадянському спротиві із корумпованою верхівкою влади, що заробляє собі
      на фінансових неконкурентних потоках. Адже саме центральний бюджет при
      унітарії несе консервацію розвитку малого і середнього бізнесу , який може
      і повинен принести Україні статок для громадян. При федерації центрального
      головного бюджету немає, а є головним бюджет суб'єктів федерації і всі
      додаткові доходи, що надійшли за ініціативою регіонів залишаються в
      регіоні - і це є стимулом розвитку регіонів. А зараз жирує Київ, що
      створив офіси регіональних підприємств. Влада так хоче залишити за собою
      право регулювати фінансові потоки, що навіть на другому "круглому столі" у
      Харкові дали своє пояснення федерації - як об'єднання окремих держав ,
      хоча в Європі існують країни із федеральним устроєм навіть на території
      єдиного етносу. Влада умисно надає неправдиву інформацію, щодо
      федералізації. Адже існують різноманітні види федерацій:

      за способом створення:
      - договірні - виникають на підставі угоди, договору,установчого
      пакту, тобто створюються, як правило, "знизу" (Об'єднані Арабські
      Емірати, Танзанія);
      - конституційні - засновуються шляхом і прийняття конституції, тобто
      створюються головним чином "зверху" (Індія,Бельгія, Австрія);
      - договірно-конституційні
      - поєднують договірні і конституційні засади виникнення (їх більшість -
      США, Німеччина, Швейцарія, РФ та ін.);

      за способом поділу і здійснення владних повноважень:
      - централізовані - переважає сфера виключних повноважень федерації
      над повноваженнями ЇЇ суб'єктів (Індія, Пакистан, Венесуела,
      Мексика, Аргентина, Бразилія);
      - відносно централізовані
      - майже урівноважені сфери компетенції федерації і її суб'єктів у питаннях
      організації суспільного життя (США, Австралія, Німеччина);

      за принципом побудови:
      - територіальні - США, Мексика, Бразилія, Венесуела, Німеччина;
      - національні - у минулому: СРСР, Чехословаччина, Югославія;
      - національно-територіальні - Бельгія, Канада, РФ, Індія.
      Невже виступаючі на "круглому столі" зовсім круглі, чи може громадян
      рахують такими, а війна на сході за федералізацію триває і гинуть люди із
      обох боків - отака шанована унітарія в Україні для олігархів.

      Нравится 2165 Не нравится 3
  • Kochegar 18.05.2014 09:22

    Мне кажется Г. Шимонович путает Божий Дар с яичницей. В данном случае совершенно ничего общего. И вообще постоянно пытаются проводить различные параллели и искать аналогии из прошлого, что по моему тоже в этой ситуации не приемлемо. Здесь совершенно уникальная БЕДА!

    Нравится 2165 Не нравится 0
  • Петро 18.05.2014 09:06

    Це справді так. Може настати точка неповернення, якщо наша влада не знайде правильної і рішучої тактики у боротьбі з ворогом.

    Нравится 2165 Не нравится 4
    • Kochegar 18.05.2014 09:32

      Немає в нас ніякої влади, і народ дуже різний, слабкий та тупий, щоб займати таку важливу, в геополітичному плані теріторію, особливо на Сході. Якщо придивитися і так зрозуміло що ті хто намагаються створити світовий уряд обрали "поле бою" на терріторіі сучасної України. Все завершиться тіки тоди коли нам вдасться знищити сучасну Росію чи, а от якщо вона нас тоді навіть не знаю що буде. Напевно можу сказати одне - це тіки початок!

      Нравится 2165 Не нравится 4
  • hizerqqq 18.05.2014 09:02

    Що цікаво україна не луганда, "конфлікту" немає з чого набирати оберитів, скоро даунбасівцям банально може нестати чого їсти... А ви там все розмірковуйте про свої високі матерії і скількі якій детіні попасти має...

    Нравится 2165 Не нравится 2
    • Kochegar 18.05.2014 09:36

      Якщо їм не стане чого їсти, вони почнуть воювати, коли війна потреби і цінності геть інші - хліб, вода, дрова... Протягнуть доволі довго якщо захочуть. Тоже не треба себе соміх у своїх комментах заспокоювати, не допоможе все одно.

      Нравится 2165 Не нравится 0