Вверх
Мобильная версия

"Партия регионов" против национализма

"Партия регионов" против национализма
Нардеп V-VI созывов от Партии регионов Валерий Бондик
15:11 Пн, 28 Январь 2013 Телеграф
Фото: PHL

Регионал: "Мы должны дать отпор национализму".

Нардеп V-VI созывов от "Партии регионов" Валерий Бондик подчеркнул, что его политическая сила против реваншистских настроений, которые назревают в Украине."Мы должны дать отпор национализму, ксенофобии, шовинизму, антисемитизму и многим другим негативным проявлениям, которые мешают развиваться гражданскому обществу", - убежден политик.

К слову, народный депутат Вадим Колесниченко утверждает, что "Партия регионов" делает все для того, чтобы навести в Украине порядок.

Новости в одном приложении: "Телеграф (Android, iOS)" - читать удобнее!
загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
11 Комментариев
  • Петюшка 28.01.2013 16:15

    Європа заборонила антинародну,антилюдську ідеологію фашизму і комунізму.
    Партія регіонів не думає забороняти антинародну і антидержавну ідеологію КПУ.Яка є наступнецею Комуністичної партії Радянського Союзу,і яка скоїла геноцид Українського Народу.Натомісь ПР тісно співпраює з КПУ і цим сама причетна до фашистів-комуністів.А,для того,щоби обманути громадян в співпраці з злочинною партією.ПР показує на інших і брехливо звинувачує в фашизму не винних...
    В ПР брехня-це їх політика!

    Нравится 2165 Не нравится 0
  • Киев 28.01.2013 15:57

    Дебиловатость западенцев, это врождённая черта. Ведь их предки всю жизнь стояли раком перед своими хозяевами и их на двойную тягу пользовали от литовских рыцарей до поляков, вплоть до1939 года, потом это быдло скопом назвали украинцами. Это знают не только в Украине, даже ЕС по этим выблядкам вынес вердикт не сотрудничества.

    Нравится 2165 Не нравится 3
    • Вова 28.01.2013 17:20

      Киев, ви з настирливою постійністю трандите одні і ті ж самі заучені штампи. Скажіть мені без істерики, чому в Росії націоналізм - це не інакше, як патріотизм? В Україні російський пропогандистський націоналізм - це, звичайно, шовінізм. В Німеччині російський шовінязм сприймають, як примітивний дебілізм. І таке в усьому світі. Я не повірю, що ви насправді є етнічним росіянином, не повірю. У мене дуже багато друзів серед справжніх русскіх, але немає жодних непорозумінь. Як українці, так і росіяни - це одна нація, колишні виходці з Київської Руси. А от усілякі безродні космополіти, що забрели на наші землі з різних причин пробують створити проблеми.

      Нравится 2165 Не нравится 0
  • Юрий 28.01.2013 15:43

    Пора от слов переходить к делу. А то слов много, а нацици все наглее.

    Нравится 2165 Не нравится 2
  • гость 28.01.2013 15:41

    На нынешнем этапе развития такое явление как "рыгалоанализм" не менее опасно, чем все остальные измы.

    Нравится 2165 Не нравится 1
  • Валентина 28.01.2013 15:33

    Націоналізм- це прояв патріотизму по відношенню до своєї рідної нації.

    Нравится 2165 Не нравится 1
  • Евгения 28.01.2013 15:31

    У заголовку не вистачає слова "Російського". Все інше - булоб вірно.

    Нравится 2165 Не нравится 1
  • Андреевич 28.01.2013 15:22

    Реалiї життя.

    Тупий народ-гадів вибирає,
    Не має счастя ні прогресу!
    Країна вся штани латає,
    А міністрів возять мерседеси?!

    Держава нижча і сліпа-
    Европа ноги обтирає!
    Зовнішня політика тупа,
    Бо вкрасти там ніщо не має!

    Нардепи,в нас,гладкі,поважні
    І злодії всі без суперечки!
    Бо українці всі продажні,
    І нам ціна-мішечок гречки!

    Керують нами ідіоти-
    Державу рушать на руїму!
    Терміново треба патріоти-
    Рятуй народе Україну!

    Хто мав,при януковичу,посаду
    І хто голос дав за 'регіони',
    Той зробив велику зраду,
    І це вже виправлять патрони!

    Судьба народа соткана со зла,
    О том история твердит нам многократно!
    Мы избрать способны лишь Козла,
    И не способны отозвать обратно!

    Нравится 2165 Не нравится 2
  • Golden Lion 28.01.2013 15:21

    Хто проплачує такі новини в інтернеті?

    Нравится 2165 Не нравится 1
    • Мирон Шептун 28.01.2013 15:27

      Те же что и про "героев" УПА ?

      Нравится 2165 Не нравится 2
  • Отак 28.01.2013 15:21

    А чому вона проти? Бо її основу складають"донєцкіє", тобто люди без національності, а простіше - потомки криміналітету, звільненого по УДО, з тюрем роССії і завезеного в столипінських вагонах на дамбаСС, для "ісправлєнія"

    Нравится 2165 Не нравится 1