Вверх
Мобильная версия

Бойко рассказал о прогрессе в отношениях Украины и России

Бойко рассказал о прогрессе в отношениях Украины и России
Вице-премьер-министр Украины Юрий Бойко
11:10 Ср, 6 Март 2013 Телеграф
Фото: PHL

Визит Президента Украины Виктора Януковича в Российскую Федерацию открыл для Украины новые перспективы, в том числе и в вопросе энергетики.

Об этом перед заседанием Правительства сказал вице-премьер-министр Украины Юрий Бойко, отвечая на вопросы журналистов, передает корреспондент "УКРИНФОРМа".

“Как вы знаете был визит нашего Президента в Российскую Федерацию. Результаты позитивные, так как был обсужден широкий спектр вопросов. По сотрудничеству в различных сферах у нас есть очень хорошие перспективы. В том числе энергетический вопрос также обсуждался. У нас есть определенный прогресс, так как мы будем двигаться по широкому кругу вопросов плодотворного сотрудничества", - сказал он.

Напомним: 4 марта Президенты России Владимир Путин и Украины Виктор Янукович встретились в Москве для обсуждения энергетического сотрудничества 2-х стран, в том числе ситуации, связанной с газотранспортной системой Украины.

Новости в одном приложении: "Телеграф (Android, iOS)" - читать удобнее!
загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • Стас П 06.03.2013 12:05

  Якби Європа бажала бути в консорціумі, то вона би ще 10 років тому це зробила. Європі краще домовлятися із Росією, але по цінам на західному кордоні України. Оскільки Україна входить до європейської енеогетичної хартії, то Європа мала б давно разом із Україною захищати Україну в плані формування ціни на газ для України нижчий , чим для Європи на транспортну складову по Україні, а не будувати нові обхідні транспортні мережі, що не є ефективним не тільки для України, але і для Європи.
  Розділяючи отак гидко членів енергетичної хартії Росія щодо України вчиняє шахрайські методи відриву ціни на газ і ціни на транспортування. Ціна транспортування знижена для України в 3-4 рази, а ціна на газ збільшена до європейської на західному кордоні України. Саме тому газова транспортна магістраль фактично задарма транспортує для Росії газ в Європу.
  Користуючись правами члена енергетичної Хартії Україна змогла би разом із Європою купувати увесь російський газ на східному кордоні України за ціною нижче на транспортну складову по європейським цінам , або купувати Європою та Україною російський газ на східному кордоні України , а з Європою Україна могла би мати стосунки по транспортуванні. Але Європа пішла на зговір із Росією, аби відмити російськими і європейськими чиновниками на обхідних транспортних магістралях , чим собі Європа зробила не аби – який збиток, а Україну цим Європа поставила на коліна та ще й Україні дуже «допомогла» Тимошенко своїм незаконним та корумпованим газовим договором в 2009 році.
  Європа в питанні газового консорціуму пішла проти політики США на утримання Росії від газової монополії в Європі, а це приводить до політичних наслідків протистояння Європи і Америки аж до рішення Німеччини забрати у Штатівських банків весь золотий запас , що належить Німеччині.
  Прикро нам – українцям, що Європа по кожному кроку тисне на Україну аж до відміни судової і прокурорської системи України, веде неприкриту гонитву за українськими фінансовими і економічними активами в Європі, приймає рішення проти українських політиків, які Європі не подобаються, хоча вони легітимні в Україні - і завжди не виконує сама Європа свої обв’язки не тільки по європейській енергетичній хартії , а і по іншим правам України по СОТ , що несе Україні великий збиток .

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Фолькфестиваль у озера Синевир на Закарпатье (Фото)
Фолькфестиваль у озера Синевир на Закарпатье (Фото)
Новости: Полиция: во время теракта в Барселоне погиб 7-летний мальчик
Полиция: во время теракта в Барселоне погиб 7-летний мальчик
Новости: В Волновахе на автовокзале задержан бывший боевик
В Волновахе на автовокзале задержан бывший боевик
Новости: В Одессе состоялась презентация книги об истоках украинства
В Одессе состоялась презентация книги об истоках украинства