Путін зазнав важкої геополітичної поразки та отримає ще 1300 кілометрів головного болю - Денис Попович

Читать на русском
Автор
8431
Путін зазнав важкої геополітичної поразки та отримає ще 1300 кілометрів головного болю Новина оновлена 18 травня 2022, 13:43

Військовий оглядач, головний редактор "Апострофа" Денис Попович спеціально для "Телеграфу" оцінив перспективи вступу Швеції та Фінляндії до НАТО

Те, що Швеція та Фінляндія подали 18 травня заявки в НАТО – це наслідок широкомасштабного нападу Росії на Україну та тяжка геополітична поразка Володимира Путіна. Він, як ми знаємо, боровся з розширенням НАТО, досягнувши протилежних результатів. Загрузнувши в Україні, Путін навряд зможе завадити прийняттю Швеції та Фінляндії до Альянсу.

Єдиною перешкодою на сьогоднішній день є Туреччина, яка вже висунула низку вимог.

Серед них – повернення до програми літаків F35, а також оголошення Робочої партії Курдистану терористичною організацією. Без позитивного голосу Туреччини прийняття нових членів в Альянс неможливе, тому що для цього потрібен консенсус.

Проте висунення вимог означає торг. А торг рано чи пізно призводить до компромісу.

Тому, швидше за все, рішення буде ухвалено – і Фінляндія зі Швецією увійдуть до НАТО, додавши Путіну ще 1300 кілометрів головного болю, якого не було, доки він не вліз до України.

Info Icon

Думки, висловлені в рубриці блоги, належать автору.
Редакція не несе відповідальності за їх зміст.