Коронавірус на круїзному лайнері в Японії: Кількість заражених збільшилася до 355

Автор
366
Коронавірус на круїзному лайнері в Японії: Кількість заражених збільшилася до 355

На борту круїзного лайнера Diamond Princess в Японії виявлено 70 нових випадків зараження коронавірусом.

Кількість заражених новим типом коронавірусу на круїзному лайнері Diamond Princess в Японії зросла на 70 осіб, повідомляє телеканал NHK з посиланням на міністра охорони здоров'я країни Кацунобу Като.

Таким чином, кількість хворих пасажирів і членів екіпажу досягла 355. Судно залишається на карантині в порту міста Йокогама.

Круїзний лайнер Diamond Princess доправили на карантин на початку лютого. Це сталося після того, як у 80-річного пасажира, котрий зійшов на берег в Гонконзі, виявили новий коронавірус. Чоловіка госпіталізували.

Від коронавірусу в Китаї за добу померли понад 140 осіб

Лайнер Diamond Princess 20 січня відправився з японського міста Йокогами в двотижневий круїз за маршрутом Каґосіма - Гонконг - Окінава, який мав завершитися 4 лютого. Однак з'ясувалося, що один із пасажирів, який зійшов на берег у Гонконзі, був заражений коронавірусом. 3 лютого круїзне судно залишилося на рейді в порту Йокогами для проведення перевірки всіх пасажирів. Міністерство охорони здоров'я Японії вимагало залишити лайнер на 14-денний карантин. На борту судна перебувають 2666 туристів, серед них 24 громадян Росії і 1045 членів екіпажу.

На судні було 25 громадян України, всі вони є членами екіпажу. Двоє українців виявилися інфікованими вірусом 2019 nCoV.

Карантин планується завершити на круїзному лайнері Diamond Princess 19 лютого.

Нагадаємо, на лайнері Diamond Princess виявили десятки нових випадків коронавірусу.