ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ РЕСУРСАМИ САЙТУ TELEGRAF.COM.UA

Користуючись сайтом telegraf.com.ua, Ви погоджуєтеся на юридично обов'язкове виконання цих умов, які вступають в силу відразу ж після першого відвідування Вами сайту telegraf.com.ua. Якщо Ви не згодні юридично зобов'язатися виконувати ці умови, будь ласка, не відвідуйте та / або не користуйтеся сайтом telegraf.com.ua. Правила вступають в дію при вході Користувача в портал, розміщення повідомлення та реєстрації на сайті.

Адміністрація порталу telegraf.com.ua залишає за собою право змінювати ці умови в будь-який час, публікуючи зміни на сайті. Будь ласка, регулярно перечитуйте ці умови, щоб вчасно дізнаватися про всі зміни, які вносить адміністрація. Якщо Ви продовжуєте користуватися сайтом після внесення змін, Ви погоджуєтесь виконувати ці Правила з усіма внесеними в них поправками і / або змінами.

 1. Користування сайтом telegraf.com.ua

На сайті забороняється:

- Користувач не має права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в громадське користування або іншим чином використовувати зміст сайту telegraf.com.ua, за винятком особистих, некомерційних цілей.

- Користувач також погоджується не адаптувати, не змінювати і створювати похідних з будь-яких елементів змісту telegraf.com.ua, за винятком особистої, некомерційної цілі. Будь-яке інше використання змісту сайту telegraf.com.ua можливо лише за умови попередньої письмової згоди Адміністрації порталу.

- Якщо Користувач вважає, що на Сайті присутня інформація, що порушує його права, Користувач зобов'язаний повідомити про це адміністрацію, шляхом надсилання відповідного повідомлення на електронну адресу telegraf.com.ua, і надати йому інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У разі, якщо Користувач надасть неправдиву інформацію про порушення його прав, він несе повну відповідальність за заподіяний збиток (включаючи витрати, мита та оплату адвокатських послуг).

- Забороняється часткове використання матеріалів та цитування дозволяється тільки при наявності прямим, відкритим для пошукових систем посилання на безпосередню адресу матеріалу на Сайті telegraf.com.ua. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути менше шрифту публікації, яку використовують. Гіперпосилання є обов'язковим.

- Забороняється нецензурне написання коментарів, висловлювань в сторону користувачів порталу, Адміністрації та нецензурна критика самих авторів статей, політиків, чиновників, журналістів, в тому числі сприяння в розпалювання національної, етнічної, расової та релігійної ворожнечі;

- Забороняється ображати честь, гідність і ділову репутацію авторів статей, Адміністрації, користувачів порталу та третіх осіб;

- Заборонені заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, заклики до розділення меж території або державного кордону України; порушення порядку, встановленого Конституцією України; висловлювання, посдтрекающіе до підпалу, знищення майна, захоплення будівель та споруд; висловлювання щодо закликів до агресії;

- Забороняється розповсюджувати небажану пошту (спам) між користувачами або третіми особами;

- Забороняється зловживати розміщенням інформації, що не несе смислового навантаження;

- Забороняється здійснювати дії, спрямовані на введення інших користувачів в оману;

- Забороняється розміщувати матеріали рекламного, еротичного, порнографічного характеру;

- Забороняється використовувати будь-які програми для збору персональної інформації користувачів на порталі і самої інформації, яка розташована на сайті;

2. Обмеження відповідальності

Зміст сайту telegraf.com.ua, включаючи інформацію, імена, назви, зображення, фотографії, логотипи і малюнки, що мають відношення до telegraf.com.ua, його послуг (або продукції і послуг третіх осіб), надається «ЯК Є» (без гарантії якості), без будь-якої відповідальності або гарантій у межах чинного законодавства, включаючи відповідальність за незадовільну якість, за непридатність для використання з певною метою, гарантію дотримання прав інтелектуальної власності, гарантії сумісності, безпеки та точності.

Адміністрація порталу telegraf.com.ua не несе відповідальності за нижчезгаданих втрати і / або збитки (незалежно від того, чи були вони передбачені, прогнозовані, відомі чи ні):

a) втрата даних;

b) втрата доходу або очікуваного прибутку;

c) втрата підприємства;

d) втрата можливості;

e) втрата доброї волі або шкоди репутації;

f) втрати, понесені третіми особами;

g) будь-які непрямі, такі, логічно випливають, особливі втрати і штрафи, які виникають внаслідок використання сайту telegraf.com.ua незалежно від виду дій.

Адміністрація не несе відповідальності за інформацію яка опублікована на порталі.

Користувач самостійно відповідає за будь-яке використання інформації, розміщеної на сайті, третіми особами за свої дії і бездіяльність;

 3. Інтелектуальна власність

Імена, зображення і логотипи, які визначають telegraf.com.ua, його адміністрацію або третіх осіб, а також їх продукцію і \ або послуги, захищені авторськими правами, а також правами на дизайн і торгові знаки.

- Нічого з того, що міститься в даних умовах, не може бути витлумачено як надання опосередковано, за замовчуванням, і ін .. будь ліцензії або права на використання зазначених торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав.

- Портал містить посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб) так само, як і статті, фотографії, ілюстрації, графічні зображення, музику, звуки, відео, інформацію, додатки, програми і інший Контент, що належить або надходить від третіх осіб (Контент третіх осіб), що є результатом інтелектуальної діяльності і охороняються відповідно до законодавства України.

- Зазначені треті особи та їх Контент не перевіряються Адміністрацією на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, сумлінності і т.п.).

- Адміністрація не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ через Сайт або через Контент третіх осіб, включаючи, в тому числі, будь-які думки або твердження, виражені на сайтах третіх осіб або в їх контент.

- Розміщення на Сайті посилання або керівництва по завантаженню файлів і (або) установці програм третіх осіб не означають підтримки або схвалення цих дій з боку Адміністрації.

- Посилання на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, розміщена на Сайті, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг) з боку Адміністрації.

4. Ліцензування

Авторські права на ваші повідомлення, статті та зображення належать вам, але ви також погоджуєтеся передати Адміністрації порталу telegraf.com.ua постійний, безкоштовний, неексклюзивними, з правом переуступки дозвіл і право на використання, відтворення, зміну, адаптацію, публікацію, переклад, створення похідної продукції, розповсюдження, виконання, ефірну трансляцію і здійснення всіх авторських і видавничих прав щодо цього матеріалу у всьому світі і / або включення його в інші твори, що поширюються як уже відомим, так і будь-яким поки не відомим способом, без обмеження терміну дії цих прав і будь-яких інших прав, які можуть бути пов'язані з надісланим вами матеріалом, з дотриманням умов конфіденційності, які відповідають вимогам закону «Про захист персональних даних».

5. Конфіденційність даних

При реєстрації на нашому порталі ви повинні залишити адресу електронної пошти. Однак ми будемо використовувати цю інформацію виключно для відкриття вам доступу до дискусій і для інших цілей адміністрування порталу.

Не залишайте конфіденційної інформації на порталі (телефони, email, і інші)

Адміністрація гарантує збереження персональних даних при реєстрації на сайті.

6. Інші умови

Адміністрація завжди готова взяти до відома пропозиції і побажання користувачів і третіх осіб про роботу порталу;

Користувач несе персональну відповідальність за інформацію яку він розмістив на порталі;

У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей між Користувачем і третіми особами, пов'язаних з дотриманням цих правил і користуванням порталу, Адміністрація докладе всіх зусиль для їх вирішення шляхом переговорів між ними. У разі якщо суперечки не будуть вирішені шляхом переговорів, спори підлягають вирішенню в судовому порядку законодавства України.

Ці правила вступають в силу і діють безстроково.

Останні фотогалереї

Найяскравіші ілюстрації до Дня матері 2020
Найяскравіші ілюстрації до Дня матері 2020
Сучасні елементи декору на Великдень 2020 за допомогою пасхальних яєць
Сучасні елементи декору на Великдень 2020 за допомогою пасхальних яєць
Добірка найгарніших фото у стилі "Flat Lay" до Великодня 2020
Добірка найгарніших фото у стилі "Flat Lay" до Великодня 2020
Прикрашаємо вхідні двері до Великодня
Прикрашаємо вхідні двері до Великодня
#pillowchallenge-модний флешмоб з подушками
#pillowchallenge-модний флешмоб з подушками
1 2 3 4 5

Відео дня

Краща п'ятірка голів старту Бундесліги (Відео)
Краща п'ятірка голів старту Бундесліги (Відео)
 Відверта Астаф'єва представила чуттєву пісню "Біла сорочка": аудіо
Відверта Астаф'єва представила чуттєву пісню "Біла сорочка": аудіо
Рівень НХЛ: три шайби за 27 секунд (Відео)
Рівень НХЛ: три шайби за 27 секунд (Відео)
 Анкару накрила піщана буря: в мережі з'явилося вражаюче відео стихії
Анкару накрила піщана буря: в мережі з'явилося вражаюче відео стихії
 "Кліп БОМБА!" Фани в захваті від нового кліпу Maruv на пісню Sad Song (Відео)
"Кліп БОМБА!" Фани в захваті від нового кліпу Maruv на пісню Sad Song (Відео)
1 2 3 4 5
Вгору
×
Продовжуючи переглядати telegraf.com.ua, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Закрити Погоджуюся