Ворог зазнав втрат і відступив: де ЗСУ утримали росіян (карта)

Читать на русском
Автор
19628
Залишки табору окупантів під Харковом
Залишки табору окупантів під Харковом

Ворог тисне одразу за декількома напрямками

Російські окупанти продовжують спроби пробитися до Сєвєродонецька, зосередивши зусилля у напрямку міста. Штурм був у районі Тошківки.

За даними Генштабу ЗСУ, ворог зазнає серйозних втрат у результаті наступу на сході країни і за останню добу не просунувся вглиб української території.

На захід від Сєвєродонецька, у напрямку Бахмута був бій у районі Олександропілля. Ворогу допомагала його артилерія, але після втрат окупанти відступили. Безуспішні атаки ворога також зафіксовані в районі Трипілля та Липового.

Карта бойових дій - Сєвєродонецьк Бахмут
Атаки ворога в районі Сєверодонецька та Бахмута/deepstatemap

На Донецькому напрямку ворог намагається вийти на кордон Луганської області. Лиманський напрямок ворог активно обстрілював — під вогнем Діброва, Озерне, Лиман.

Підготовка до наступу на Слов’янськ триває, на нього кинули збірні сили частин як західного, а й східного і центрального військових округів Росії, і навіть підрозділи балтійського флоту. Ворог намагався висунутись у бік Довгенького, але окупанти зазнали втрат і відступили.

Карта боїв Долгеньке Слов'янськ 23,05,2022
Карта боїв у Слов’янському напрямку

На Слобожанщині ворог намагається утримати раніше зайняті рубежі та обладнує захисні споруди на шляху до Великого Бурлука, Капілотівки, Михайлівки, Левківки, Забавного та Куп’янська.

У частині сходу та південного сходу інтенсивність бойових дій знизилася – на Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках. Обстріли продовжуються, ворог намагається закріпитися. Також і на Південнобузькому напрямку окупанти окопуються і ведуть розвідку.

Зазначимо, що бойові втрати ворога є суттєвими — вони змушені знімати зі зберігання танки Т-62, щоб забезпечити резерви військ, які хочуть направити на підкріплення в Україну.

Як раніше писав "Телеграф", згідно з картами бойових дій, окупанти хочуть не тільки оточити Сєвєродонецьк, але одночасно з цим вийти у напрямку Бахмута. При цьому на півдні, зокрема в Запорізькій області, у деяких населених пунктах російських військових уже більше, ніж місцевого населення.