Вверх
Мобильная версия

Госстат: В Украине значительно снизилось производство топлива

Бензин
22:08 Вт, 17 Декабрь 2013 Телеграф
Фото: ukrafoto.com

Новости Бизнеса: Спад производственных мощностей нефтеперерабатывающих заводов Украины продолжается.

На 41,2% снизилось производство бензина в Украине за 11 месяцев этого года по сравнению с аналогичным периодом прошлого года и на 30,5% дизтоплива, сообщает Государственная служба статистики. В январе-ноябре этого года сократилось производство бензина до 892 тыс тонн. Значительный спад производства пришелся на ноябрь месяц, по сравнению с предыдущим месяцем, производство бензина года сократилось на 14,5% - до 74,9 тыс тонн.

Производство дизельного топлива за 11 месяцев 2013 года составило 893 тыс тонн, это на 30,5% меньше, чем за аналогичный период прошлого года. В ноябре месяце, сравнительно с предыдущим, производство дизельного топлива сократилось на 33,3% - до 75,7 тыс тонн.

За 11 месяцев этого года по сравнению с аналогичным периодом прошлого года производство мазута сократилось на 21,7% - до 559 тыс тонн. Нефтеперерабатывающие заводы Украины в январе-ноябре этого года сократили объем первичной переработки нефти до 3,1 млн тонн, что на 22,5% меньше показателя аналогичного периода прошлого года.

[news id="963151"]

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
  • борис 17.12.2013 22:40

    Народ україни страдає в своїм виборі президентом януковича. Нажаль більшість тоді думали: «а ось він неведе порядок бо такий велічественний» Оказались наївними. Янукович вихований в донеччині кримінальними кланами в боротьбі за сфери впливу. Свої навики отримані там він переніс на керування державою. Він оказався наскільки далекоглядним, що створив методи утримання влади в державі в залізних руках: 1) створив і оснастив першокласно спец. загони штурмовиків беркут, вишколив і випробував їх при штурмі виборчих дільниць і при розгоні демонстрацій, крім того огородив усю владу внутрішніми військами і величезною кількістю міліції;2)створив знизу до верху безпрецедентну вертикаль влади і укомплектував своїми людьми на усіх її щаблях; 3)Призначив на усі верхні пости прокурорів, суддів, юристів, міністрів, служби безпеки та армії. Казалось би єсть повна можливість повністю і безнаказано грабувати уся, усе і усіх. Так в державі і робилось: наближені до нього і його сім’ї за роки ставали мільйонерами і мільярдерами. А весь загал «покращував» життя з масляних речей януковича щохвилини з належних йому теле- раді каналів. Невзмозі терпіти таке приниження і злидні в одній з найсприятніших, даній нам БОГОМ землі, в людей терпець урвався. ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ ПЕРШОЧЕРГОВО, ЗАРАЗ, СЬОГОДНІ: 1) Звільнити ЮЛЮ поки янукович її не умертвив. Чому звільнити зараз, тому що янукович її боїться страшенно. Звільнення ЮЛІ миттєво розрядить обстановку внутрі і за межами. Спомнемо, що влада робила з В.ЧОРНОВОЛОМ (царство йому небесне) а коли умертвили, то заспокоїлись. Точно так буде і з ЮЛЄЮ; 2) Усі міжнародні інституції вірять ЮЛІ, підтримують її і через це Україна с їх підтримкою і допомогою ввійде нарешті , через трьохсотріччя в європейську сім’ю. ЛЮДИ! ПРОШУ, МОЛЮ ВАС ЗАБУДЬМО РАСПРІ І УСІ ОБРАЗИ. ОБЬЄДНАЄМОСЯ ДЛЯ НАШОЇ СПІЛЬНОЇ МЕТИ І СВІТЛОЇ ПЕРЕМОГИ!

    Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Чрезвычайно продуктивно: Порошенко подвел итоги встречи с Трампом
Порошенко подвел итоги разговора с Трампом
Новости: Трамп: У Украины огромный потенциал
Трамп: У Украины огромный потенциал
Новости: Десятки тысяч людей протестуют против трудовой реформы во Франции
Во Франции массовые протесты против трудовой реформы
Новости: Афиша интересных событий в Украине на 23-24 сентября
Афиша интересных событий в Украине на 23-24 сентября