Компанія Hyundai презентував кросовер Creta другого покоління

Автор
Компанія Hyundai презентував кросовер Creta другого покоління

Модель отримала зовнішність у стилі флагманського Palisade, повністю цифрову приладову панель, турбомотор і "робот".

Компанія Hyundai представила компактний кросовер Creta другого покоління, призначений для індійського ринку. Прем'єра автомобіля відбулася на міжнародному автосалоні в Нью-Делі.

Кросовер виконаний в тому ж стилі, що і співплатформенна модель ix25 нового покоління для Китаю, яка дебютувала восени 2019 року. У нього та ж передня частина кузова, виконана в дусі "старшого" кросовера Palisade, зі здвоєними світлодіодними головними фарами. При цьому індійська Creta відрізняється від "китайця" радіаторними гратами з іншим візерунком, пише Autonews.

У салоні з'явилася повністю цифрова приладова панель, мультифункціональне рульове колесо зі скошеним нижнім сегментом, новий селектор коробки передач, а також вертикальний сенсорний дисплей мультимедіа.

Як заробляють на незаконних схемах сертифікації авто в Україні

До списку доступного обладнання увійде панорамний дах, електронне гальмо стоянки з функцією auto-hold, а також камера заднього виду і система кругового огляду. У списку електронних "помічників": адаптивний круїз-контроль, функція попередження фронтальних зіткнень, система дотримання рядності руху і система контролю стану водія.

У лінійку двигунів увійшов 1,5-літровий бензиновий атмосферник потужністю 115 к. с. і турбодизель такого ж робочого об'єму і віддачі. На вершині моторної гами — 1,4-літрова бензинова наддувна "четвірка", що видає 140 кінських сил. Трансмісії — шестиступінчаста "механіка", варіатор і семідіапазонний "робот" з двома зчепленнями.