Джамала откровенно рассказала об отношениях с мужем

Автор
2
Джамала откровенно рассказала об отношениях с мужем

Джамала и ее муж Бекир Сулейманов отметили годовщину со дня знакомства.

Как и многие звезды шоу-бизнеса, Джамала крайне мало говорит о личной жизни. Лишь сейчас, спустя полгода после свадьбы, певица рассказала о том особенном дне, когда повстречала будущего мужа.

"Сьогодні для мене особлива дата! В цей день кілька років тому я зустріла свого чоловіка Сеїт-Бекіра, в цей день рік тому він зробив мені пропозицію, саме сьогодні в нього день народження. Любов надихає! Я тебе кохаю! Мен сени селем! Я дуже вдячна Богу за цю любов!" – призналась Джамала.

Артистка также поделилась историей своей песни "Любити":

"Перед весіллям ми з коханим готували свої обітниці, які мали виголосити на церемонії. Я знала, що найголовніші в житті слова хочу заспівати, і тоді народилась пісня "Любити"! Вона стала моєю весільною обітницею. Сьогоднішній день я хочу відсвяткувати разом з вами!"

Годовщина знакомства с любимым человеком вдохновила певицу на новый флешмоб – Джамала попросила поклонников присылать ей фотографии со своими возлюбленными, а ее команда создаст из них клип. Фото необходимо публиковать до 4 ноября на странице Джамалы в Фейсбуке:

"Давайте зробимо флешмоб #любити. До 4 листопада залишайте в коментарях фото з тим, кого ви любите, хто дорогий вам, без кого не уявляєте свого життя, та додавайте хештег #любити. Фото може бути архівним або новим. А ми зробимо з фотографій ваших коханих відео на пісню "Любити"".