Новости искусства

Вверх
Мобильная версия

Пушкинский музей подготовил выставку под открытым небом

15:32 Ср, 12 Сентябрь 2012 Телеграф
Фото: ©Depositphotos/

Государственный музей изобразительных искусств имени А. С. Пушкина в Москве подготовил выставку "Музей под открытым небом".

Экспозиция разместится в центре столицы - на Гоголевском бульваре. Торжественное открытие выставки, приуроченной к 100-летию музея, состоится 12 сентября в 16:00. Экспозиция, состоящая из 64 стендов, включит в себя фотографии, кадры из кинохроники, каталоги и репродукции произведений, хранящихся в коллекции. Выставка продлится до 18 ноября, говорится на сайте музея.

Государственный музе́й изобразительных искусств имени А. С. Пушкина (сокращенно ГМИИ им. А. С. Пушкина, бывший "Музей изящных искусств имени императора Александра III при Московском императорском университете") — один из самых крупных и значительных российских музеев европейского и мирового искусства.

 • google play download
 • telegram telegraf
 • ITunes download
Добавить комментарий
*
Captcha
Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • юрій кобзенко 12.09.2012 15:50

  БАРКЛАЙ ДЕ-ТОЛЛІ, полководець війни 1812 року. Як з’ясувалося – це він підказав царю Олександру такий план ведення війни: заманити в глибину болотно-лісової території, а потім шарпати шляхетного телепня-європейця Наполеона, партизанськими загонами. Його ймення та прізвище вказують на походження, котре з давніх-давен вважалося оптимальним для ведення бойових дій. І в другій Світовій маємо подібного героя, капітана субмарини Марінеско, який починав морську кар’єру штурманом на торговельних суднах. Адже торгаші знали головне, - шляхи сполучення, російські дороги, - непереборну, Вторую Бєду Россіі. Тож √ Б складова інфінітиву, √ РКЛ виносна торгівля (офєня), √ ТЛ вішати (обвішаний товаром?). Але… на біду, той геній тактики й стратегії, мав «неруССкую фамилию»… Тому й приписали ту «вікторію» істінноруССкому вєлікороССу Михайлу Кутузову, прізвище котрого має корінь у єврейській мові √ Ку той що. √ ТуС, √ ТуШ, Ш = С = З, літати, налітати. Налётчик? Колись історики ламатимуть голову над тлумаченням того прізвища, та в наукових працях висуватимуть гіпотези: «Чи то й справді прізвище було, чи за вчинки так прозвали?»
  В сьогоденні маємо, ще більш заплутану синодально-луб’янськими мудрилами історію, адже РуСС(- кій), - це вигадана Сталіним національність, начебто титульного народу Радянського Союзу до котрої зараховували купу народів (тих же «казаков», котрі ніколи себе не вважали руССкімі), які мешкали на теренах, новоствореної Російської Соціалістичної Федеративної Республіки. Похідне від РоСС розпорошене, розвіяне, розсіяне (той хто розкидає, розпорошує, розсіває) і належить до тієї ж низки, що й визначення: ашкеназ (один з варіантів, - розкидати, розбризкувати насіння); бедуїн (мандрувати, кочувати, пересуватися з місця на місце); єврей (переходити); татар (обходити навколо, видивлятися); циган (кочувати); німець (знайти); турок (дорога, подорожній). На відміну від: нація (саджанець, - посажений на землі); слов’яни (селяни, споконвічні); украйн (осілий, селянин, той кого посадили на з(З)емлі).
  Поведінка теї потвори схожа на зозулячу, - куди підкинула свої яйця, - там і ісконнозозуляча (ісконноРуССкая, тобто московская, пітєрская) територія бо вилупок вже лементує що те, – його «історіческаяродінапо-правурождєнія». Та ж: Аляска, Каліфорнія, Польща, Фінляндія… Все по «Тестаменту Петра - І». Тому, «по-доброму» те Перекотиполе (сміття) розуміє лиш: «вморду!» та «підзад!». Тоді, витерши носа, мило посміхається, пропонує розпити пляшку і з варняканням «ніктонаснєлюбіт», - КАЄТЬСЯ!!!, до «рванья… рубахинагруди». А що воно поганого зробило тубільцям? Напаскудило в помешканні? Так тубільці ж, - селяни. Вони звикли з кізяком працювати, як з корисним продуктом. Тому себе і вважають щастям для аборигенів, що випало з їхнім прибуттям. Як, іще більше, щастя нав’язують і «язик» вєлікого і могучєго єврея Пушкіна (та й Лєніна), походження змісту котрого, з того ж кореня, що і «кізяк» (те що виходить, висовується, випадає). Недарма «руССкій мат» у всьому світі вважається найдошкульнішим, найсмердючішим. Навчитися мовам інших народів, зайдам і життя не вистачає. Ну… пьяноє зачатіє родітєлямі… продолженіє потомкамі в том же духє… Щоправда заперечують гаряче, мов, - є й серед нас ВЄЛІКІЄ! Ага… от лиш варто прискіпливо придивитися, як ті генії… євреї-звичайні. Просто чимало їх змушені були похреститися та, ще й РУССКУЮ православную церкву очолити. Ну, чули ви про письменника В. Аксьонова, у котрого, - «только мама єврейка…», футболіста Льва Яшина (винокур, самогонщик). Промовчимо про Путіна, Медвєдєва (ну не Берзон же вже і не Добкін), Купріна, Кудріна, Сабяніна, Ясіна… Навіть письменник Діма Биков, божиться, що він єврей, але… з хрестиком і до церкви ходить.
  Так і в Україні здавна, - землеробам за клопотами ніколи бавитись дурницями, бо треба хліб вирощувати, от вони й поступалися руССкім братьям, усіляким нехлібним-фахом для недолугих: сторожувати, відбиватися від зайд-волоцюг, щоби не поцупили щось, тощо, а ті згодом нахабніють, вимагають підвищення платні за свою «Ох і чіжьолую работу!...», пнуться на шию залізти та ще й налигача накинути, патякаючи усілякі демократичні лозунги. Налізли самі, притягли сюди родичів своїх… А українців повиганяли, розсіяли на простори іхнєго Отєчєства. Зібралися у містах (на землі ж – працювати треба) і… Воруют!!! Не я сказав, - Карамзін.
  Пєрвой Бєдє Россіі… не втямити, що розікравши все та потринькавши, - нащадків нищиш. Своїх же. Бо ніде вони в світі, - нікому не потрібні. Тож і не їдуть нікуди. Та й… за які гроші? Адже, - все що є, на неї кохану, - на водочку витрачають.
  Докладніше у книзі «Матір мов», [email protected], відгукніться, скину.

Показать комментарии
Новости: Австралия получила "подвешенный" парламент
Австралия получила "подвешенный" парламент
Новости: Гройсман о ценах на газ: У нас было лишь два варианта
Гройсман о ценах на газ: У нас было лишь два варианта
Новости: Синоптики рассказали о погоде в начале недели
Синоптики рассказали о погоде в начале недели
Новости: Ученые заявили, что электротерапия продлевает жизнь
Ученые заявили, что электротерапия продлевает жизнь
×
Продолжая просматривать telegraf.com.ua, Вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Закрыть Соглашаюсь