Новости Европы

Вверх
Мобильная версия
X

Ватикан объявил об открытии Академии латинского языка

Кардинал Джанфранко Равази
22:00 Ср, 21 Ноябрь 2012 Телеграф

Ватикан по инициативе папы римского Бенедикта XVI открывает Академию латинского языка.

Об этом сообщил в среду в своем микроблоге в Twitter кардинал Джанфранко Равази.

"Сегодня в 17:00, по адресу улица Кончилиацьоне, дом 5, по инициативе папы Бенедикта XVI мы совместно с Ивано Диониги даем старт новой понтификальной Академии латинского языка", - говорится в сообщении, опубликованном на латыни.

Ранее в текущем месяце Бенедикт XVI заявлял о планах создания Академии для изучения латинского языка и культуры, постепенно забывающихся в современной католической среде.

Как сообщалось, в сентябре лингвисты в Ватикане по поручению папы римского Бенедикта XVI начали работу над переводом на латинский язык современных слов и терминов, дабы являющаяся одним из официальных языков Ватикана латынь шла в ногу со временем и не утрачивала актуальность в современной жизни.

 • google play download
 • telegram telegraf
 • ITunes download
Добавить комментарий
*
Captcha
Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
2 Комментария
 • тупой 21.11.2012 23:12

  Сам факт понятен и, в определенном смысле - отраден, не понятно только почему "Интерфакс-Украина" ссылается на какой то "микроблог", пусть и уважаемого кардинала. Они, что на официальный сайт Ватикана, к примеру, не могли "сходить"? Да, правильно, нафиг этому "...факсу" напрягаться, "бабки" и так платят! Дилетанты!!

  Нравится 2165 Не нравится 0
 • KYIV 21.11.2012 22:41

  ПРАВОСЛАВНИЙ ХОХОЛ
  Ватикан скомпрометував себе вже давно, розірвавши Церкву Христа в 1054 році (Великий Розкол) і утворивши католицьку імперію, і показавши, що його церковників сатана воде, як свою дитину. А після розбійницьких хрестових походів і погромів Всесвітнього Константинопольського Патріархату він показав себе з найгіршого терористичного боку.
  .
  Ватикан вперто не хоче визнавати Великий Розкол і не бажає воззєднатися з Церквою Христа і приховує це від усіх католиків, обдурюючи їх і роблячи їх усіх розкольниками, бо вони всі підтримують Ватикан, не знаючи про його духовний злочин. А хто підтримує Великий Розкол і розкольників, відповідатиме нарівні з розкольниками і вони всі вже давно тремтять від внутрішнього і зовнішнього страху перед недалекою розплатою. Крім того, всі його злочини проти людей, а особливо сатанинська "свята інквізиція", коли він вбивав і живцем спалював людей, будуть свідчити проти всіх ватиканських святош.
  .
  Грошолюбиві (індульгенція) ватиканські педофіли не зможуть виправдатися, відбрехатися перед святим судом. Награбувавши багато мільярдів доларів за 2000 років, вони не дають ні копійки на соціальні програми для бідних нещасних людей. Всі католики-розкольники-інквізитори лицемірно показують, як не треба жити по-християнському. Подивіться, скільки в Європі музеїв інквізиції, це все свідчення проти ватиканських церковників.
  .
  То про які духовні висоти можуть сказати ватиканські святоші-педофіли, які тільки й згадують ще ненавченого недосвідченого Павла та ще заповіді старозаповітного Мусія. Звідки вони можуть знати про святий суд та про реінкарнацію? Майже всі католицькі сайти зроблені без коментарів, як при комунізмі.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Трамп недоумевает от реакции американских СМИ на саммит в Хельсинки
Трамп недоумевает от реакции СМИ на саммит в Хельсинки
Новости: "Оговорки" Трампа: Конгресс выступил с критикой президента
"Оговорки" Трампа: Конгресс выступил с критикой президента
Новости: Неуплата долгов: Краматорску сократили подачу питьевой воды
Неуплата долгов: Краматорску сократили подачу питьевой воды
Новости: Рецепт дня: малиновая панна котта
Рецепт дня: малиновая панна котта