Вверх
Мобильная версия

Герой матча Украина - Македония о результате встречи

Сергей Сидорчук
08:31 Пн, 13 Октябрь 2014 Телеграф

Новости спорта: Молодой динамовец Сергей Сидорчук подытожил исход матча Украины с Македонией.

Полузащитник киевского "Динамо" и сборной Украины Сергей Сидорчук подвел итог сегодняшнему отборочному матчу Евро-2016 с Македонией (1:0), в котором именно он стал автором победного гола для своей команды.

"Результатом мы удовлетворены, но игрой — нет. Особенно нервной получилась концовка. Надо было забивать еще два, и тогда играли бы более спокойно, и, уверен, от самой игры было бы больше удовлетворения", — сказал Сидорчук в комментарии телеканалу "Футбол 1".

Напомним, что Сергей Сидорчук забивает уже во втором своем поединке подряд за сборную Украины.

Украина, как и Испания, имеет 6 очков после 3 тура. Лидером группы С является сборная Словакии (9 очков).

загрузка...
Добавить комментарий

*

Перед написанием комментария ознакомьтесь с правилами.
1 Комментарий
 • Вболівальник із "Динамо". 13.10.2014 09:19

  Саме найкраще що у нас виходить у играх за участі збірної - це ура - патріотичні верески телекоментатора в ході матчу (ні до села - ні до міста як кажуть у кацапській приказці), та такіж верески сопливих і здичавілих від такого ура- націоністичного віддресирування нащадків обжебраченного українського людозагалу.
  Які (нащадки) головною своєю потребою та завджанням перебуваючи на стадіонах вбачають: співи про ще невмерлу україну, путіна "хуфло", верески про славу україни, її героїв, про україну, яка понад усе.
  Якщо порахувати те горлаюче поголоів'я на стадіонах, то навіть без зброї, пішим ходом, вже давним давно могли докрокувати до бунтівного Донбасу та навіть без сил АТО розігнати тих бойовиків, тирористів, диверсантів від тіж верески.
  А постійний наш телекоментатор футбольний то особлива постать, як би поганно не грали, а у нього виходить, що наш футбол - понад усе.
  У нього в коментарі виходило, що навіть наші сопаляк та гарно верещали свої заношені верески, що навіть їх почали викрикувати й білоруські болільники.
  А роеальним є те що футбоол - є футбол, спорт.
  Без політики, без придурків на трибунах,та поза стадіонами(коли їх не пустили). Без петард, які вони кидають у бік гравців суперників та суддів.
  Коли дійсні вболівальники спокійно можуть дивутись суто гру у футбол та тута ж моменти у спокійній обстановці обговорити з таким же нормальним вболівальником (недикуном, ненафа - шизоїзоїденним націоумовними рефлексами).
  От то і є футбол.
  От вчора. Кинули петарду. До чого могло призвести? Міг постраждати гравець Македонії. Що тоді дискваліфікація і команди, і стадіону.
  Але скоріш за все, то все була??!!!: "Провокація спеціально прониклих на львівській стадіон терористів, проросійських москалів, дивирсантів...".
  Що ж Руслана Ротаня якого коментатор проголосив ледь не найкращим за усі часи світого і українського футболу розігруючого стандарти гравця.
  То це є 100% - вим перебільшенням.
  Так, іноді (Руслан) виконує зі стандарту передачу м'яча більш-менш вдало, а частіш - передача виходить і неточною, і на такій висоті його політу, що м'яча спокійног перехоплюють захисники суперника.
  А м'яч має передаватись кожного разу у точку на яку може вийти один два (обьумовлені данним моментом наші гравці, що дійсно можуть у боротьбі переграти захисників і головую (як правило) забити м'яч.
  Якщо деяким (особливо сопливим футбольним "спецам") не зрозуміло, то треба не верещати, і гордовито обертаючи макітрою на всі боки під час, а дивтись гру хоча суперників, які саме таким чином забивають голи.

  Нравится 2165 Не нравится 0
Показать комментарии
Новости: Порошенко продемонстрировал удостоверения офицеров РФ, задержанных на Донбассе
Порошенко показал удостоверения солдат РФ, задержанных в АТО
Новости: Украина настаивает на создании зоны безопасности вдоль неподконтрольной части границы
Украина настаивает на безопасною зону вдоль границы
Новости: Землетрясения в Мексике: последствия стихийного бедствия (Фото)
Землетрясения в Мексике: последствия стихийного бедствия
Новости: Рождество Пресвятой Богородицы 2017: как отметить этот день, лучшие поздравления
Рождество Пресвятой Богородицы 2017: красивые поздравления