Київ і "Vodafone Україна" підписали меморандум про співпрацю

Київ і "Vodafone Україна" підписали меморандум про співпрацю

Оператор планує займатися розвитком цифрової інформаційної інфраструктури міста та цифрового туризму

Мобільний оператор компанія "Vodafone Україна" і Київська міська держадміністрація (КМДА) підписали меморандум про співпрацю в рамках концепції Kyiv Smart City 2020.

Як повідомила прес-служба оператора, співпраця передбачає впровадження "розумних" технологій Vodafone в систему муніципального управління та соціальні сфери суспільного життя міста.

Мобільний оператор спільно з КМДА, зокрема, має намір здійснювати транспортне планування із застосуванням big data аналітики; реалізувати проект "Розумна дорога"; займатися розвитком цифрової інформаційної інфраструктури міста та цифрового туризму; здійснювати екологічний моніторинг.

Крім того, в планах - впровадження IoT-рішень для організації, планування та діяльності комунальних служб Києва; впровадження безготівкових способів оплати в міському пасажирському транспорті за допомогою мобільних розрахунків; упровадження програми Cashless city.

"Для того щоб зробити життя в столиці максимально комфортним для жителів, Київ впроваджує технології IoT. Це допоможе більш ефективно та оперативно приймати рішення у сфері управління містом і зробити міські сервіси ще більш доступними та зручними для користувачів. З цією метою ми розвиваємо співпрацю з Vodafone і продовжуємо вдосконалювати Kyiv Smart City", - наводить прес-служба оператора слова директора департаменту ІКТ виконавчого органу КМДА Юрія Назарова.

За словами директора кластера Центр Vodafone Україна Андрія Большакова, для реалізації Kyiv Smart City 2020 оператор має намір задіяти власні розробки та міжнародний досвід компанії.

Як повідомлялося, фахівці Kyiv Smart City запустили платформу моніторингу якості повітря в столиці.