Рада "Укрзалізниці" погодила звільнення глави компанії Кравцова

Автор
Рада "Укрзалізниці" погодила звільнення глави компанії Кравцова

Рада "Укрзалізниці" розглядала два варіанти вирішення: переведення на роботу в Мінінфраструктури і розрив контракту з ініціативи наглядової ради.

Наглядова рада АТ "Укрзалізниця" (УЗ) погодила звільнення глави компанії Євгена Кравцова з посади, повідомило джерело, близьке до керівного органу.

"Наглядова рада прийняла заяву Кравцова", - зазначило джерело агентства, наголосивши, що рішення було ухвалено за заявою глави УЗ на переведення до Мінінфраструктури.

За даними джерела агентства, наглядова рада "Укрзалізниці" розглядала два варіанти вирішення: переведення на роботу в Мінінфраструктури (за заявою Кравцова) і розрив контракту з ініціативи наглядової ради.

Яка державна заборгованість України на 2020 рік

У другому випадку передбачено "значну фінансову компенсацію" за розрив контракту раніше за його закінчення.

Згідно з процедурою, остаточне рішення про зняття Кравцова з посади має ухвалити Кабінет Міністрів України.

Як повідомлялося, 27 січня міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що наглядова рада компанії розгляне питання звільнення Кравцова "найближчим часом", провівши серію засідань з цього питання.

Водночас сам Криклій повідомив, що йому наразі невідомо про охочих прийти на місце глави УЗ. "Кандидати на цю посаду поки що не відомі", - зазначив він.