Америка вражає: в Лос-Анджелесі зведуть химерну споруду (Фото)

Автор
Америка вражає: в Лос-Анджелесі зведуть химерну споруду (Фото)

В Лос-Анджелесі зведуть незвичний житловий будинок.

Архітектурна фірма Morphosis розробила в Лос-Анджелесі 15-поверховий будинок. Проєкт передбачає наявність кутової білої конструкції, яка "обнімає" скляну вежу, покриту рослинами.

Фірма також переробить відому "The Viper Room" – майданчик заснований Джонні Деппом на місці майбутнього будівництва, пише Dezeen.

"це як відповідь на історію місця, так і модель для майбутніх міських розробок, які з'єднають комерційне, соціальне та житлове життя при взаємодії з громадськістю", – пояснив Том Мейн, засновник Morphosis.

Амбіційний проєкт має площу 239 000 квадратних футів (22 203 квадратних метрів) та складається з двох самостійних веж: одна покрита зеленню, а друга загорнутий у біле облицювання. Біла конструкція вигнута від основи скляної вежі і тягнеться доверху, де вони знову сходяться.

Будинок міститиме житлові приміщення, кондомініуми, конференц-зали, розкішний готель та торгові приміщення. Також в проєкті передбачена величезна тераса.

"Підходячи до цього проєкту, ми хотіли, щоб дизайн показував дух того, що робить бульвар Sunset знаковим пунктом призначення, який він є. Водночас проєкт підштовхуватиме до Лос-Анджелеса зразка ХХІ століття, який зеленіший, щільніший, стійкіший та орієнтований на пішоходів",
– сказав Мейн.

У зеленій частині будівлі розмістяться квартири, а у білій – готель.

Хотите сделать интерьер более изысканным? Выберите подходящие шторы (Фото)

Фірма має намір використовувати високоефективне скло та ізоляційний фасад на зовнішній стороні будівлі, щоб мінімізувати використання енергії для досягнення цього.