Гороскоп на сьогодні 10 лютого: Тельців чекає успіх, а Дів чекають романтичні відносини

Автор
Гороскоп на сьогодні 10 лютого: Тельців чекає успіх, а Дів чекають романтичні відносини

Гороскоп на сьогодні, 10 лютого 2020 року, передбачає насичені завданнями добу.

Овен (20 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Овнів

Ваші доходи на даному етапі найбільше залежать від вашої активності в додатку своїх талантів. Але вони навряд чи можливі у тих, чия робота пов'язана з контактами з людьми, роз'їздами. Несприятливий період для надходження на роботу. Краще займатися звичними справами, у звичній для вас атмосфері. Непоганий час для досліджень, розслідувань, перевірки, контролю, нагляду.

Телець (20 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Тельців

Цей період може принести вам професійні досягнення та успіхи - зараз відповідний час для того, щоб зосередитися на питаннях, пов'язаних з кар'єрою. Деякі представники цього знаку зможуть розраховувати на протекцію. Це сприятливий час для того, щоб влаштуватися на роботу. У питаннях, пов'язаних з особистою безпекою, зараз слід дотримуватися підвищеної акуратність. Особливої обережності вимагає друга половина дня.

 Близнюки (20 травня - 22 червня)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Близнюків

Емоційно-психічні фактори впливають на стан судинної системи і загальну працездатність. Можуть статися несподівані хвороби, скачки артеріального тиску. Небажана велике навантаження на очі і інші органи чуття. Травм більше схильні до ноги, область гомілки і коліна, остерігайтеся падінь. Травмонебезпечні ситуації більш вірогідні на початку дня.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Раків

 Чи не найкращий час для збагачення і придбань. І для кар'єрного зростання теж. Задовільною може бути робота в благодійних товариствах, дослідницьких центрах, медичних установах, в великих організаціях, де ваша особистість не привертає до себе увагу. В області мистецтва можуть бути успіхи, але матеріальна користь від них з'явиться не відразу.

 Лев (26 липня - 27 серпня)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Львова

 У цей період можливе невелике погіршення здоров'я - бережіть горло, шию, вуха. Однак для лікування цей час сприятливо. Якщо ви відкладали похід до лікаря, то зараз дуже вдалий час для того, щоб його здійснити. Можете зайнятися духовними практиками або вивченням «таємних» наук. Що стосується роботи, то зараз у вас є шанс просунутися службовими сходами, завоювати довіру старших за посадою, знайти підтримку і протекцію. Також це гарний час для влаштування на роботу.

 Діва (27 серпня - 29 вересня)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Діви

Сьогодні багато представників цього знака отримають можливість опинитися в центрі уваги. Намагайтеся частіше бувати на публічних заходах. По-перше, отримаєте позитивні емоції; по-друге, продемонструєте себе у всій красі. Зараз хороший час для того, щоб закохатися, з головою зануритися в романтичні відносини. Тим, чия робота пов'язана з виступами або викладанням, в цей період буде простіше досягти професійних успіхів.

Терези (29 вересня - 26 жовтня)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Терезів

Здоров'ю доведеться приділяти підвищену увагу, в цей час небажано хворіти, так як одужання може тривати довго. Необхідні профілактичні заходи, особливо якщо є явні уразливості організму, хронічні хвороби. Особливої уваги потребує система кровообігу і травна система, стежте за своїм харчуванням, дотримуйтесь дієти, правила гігієни і техніки безпеки під час роботи.

Скорпіон (29 жовтня - 22 листопада)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Скорпіонів

Матеріальну користь може дати співробітництво, спільна робота. Але тільки якщо це старі партнерські відносини, перевірені часом, або відновлення перерваних зв'язків. Нове партнерство може принести більше клопоту, ніж доходів, не виключені розбіжності, буде складно висловити свої думки дохідливо. Робота в поодинці може теж бути успішною в матеріальному плані, особливо якщо ця робота фізична.

 Стрілець (26 листопада - 21 грудня) 

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Стрільців

Вам зараз рекомендується зосередитися на питаннях, пов'язаних з домашніми справами, ремонтом або будівництвом. Це гарний час для того, щоб вкласти гроші в нерухомість, зробити ремонт або хоча б невелику перестановку. Якщо у вас є що накопичилися домашні справи, то краще зайнятися ними зараз. Покупки для дому також обіцяють бути вдалими. Це сприятливий період не тільки для домашнього проведення часу, але і для далеких поїздок. Не виключено, що в цей час ви захочете відправитися в подорож.

 Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 10 февраля 2020 для Козерогов

 Сейчас у вас не должно быть серьезных проблем со здоровьем. Травмы и болезни в основном могут возникать от невнимательности, рассеянности или из-за перегрузки. Большая трата энергии и травмы вероятнее всего дома. Не следует перегружать сердечно сосудистую и нервную системы. Полезна дыхательная гимнастика, общение с веселыми и добрыми людьми.

Водолей (20 января – 20 февраля)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Водоліїв

Доходи будуть залежати в основному від фізичного самопочуття, працездатності, уваги і старанності при виконанні роботи. Майже весь цей період можуть бути проблеми через неуважність, які можуть вести і до матеріальних збитків. Цей час сприятливий для наведення порядку в справах, фінансових документах, аналізу інформації. Доходи можуть розраховувати на ті, хто займається ремонтом техніки.

Риби (20 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 10 лютого 2020 для Риб 

Сьогодні ви можете відчути прилив інтелектуальної активності. Це гарний час для навчання, роботи, пов'язаної з інформацією. Однак надходять відомості все-таки рекомендується ретельно перевіряти - не виключені помилки. Зараз ви можете знайти нові контакти і зв'язки, як ділового, так і романтичного характеру, наприклад познайомитися з потенційним партнером в компанії, на вулиці або в інтернеті. Тим, представникам цього знаку які водять машину, зараз слід бути особливо обережними на дорозі.