Зібрали 10 екскурсій, які можна відвідати без ризику для здоров'я

Автор
838
Зібрали 10 екскурсій, які можна відвідати без ризику для здоров'я

Google Arts And Culture пропонує користувачам прогулятися залами відомих музеїв світу.

Міста світу одне за одним йдуть на карантин, мільйони людей змушені залишатися вдома. Але і в цій ситуації можна провести час комфортно і з користю, адже інтернет і зручне ліжко ніхто не відбирав.

Об'єднавшись з рядом відомих світових музеїв та галерей, онлайн-сервіс Google Arts And Culture пропонує користувачам відправитися у безкоштовні віртуальні тури та відвідати відомі виставки в музеях Нью-Йорка, Лондона, Амстердама та інших міст. theLime зібрав 10 найпривабливіших екскурсій, на які сьогодні можна відвідати без ризику для здоров'я.

Музей Соломона Гуггенхайма в Нью-Йорку (США)

Пройдіться відомими гвинтовими сходами Гуггенхайма. Дивіться на поверхах музею різноманітні твори мистецтва, шедеври епохи імпресіоністів, кінця ХХ століття та сучасності. Музей Соломона Гуггенхайма є одним з найбільш відвідуваних в Нью-Йорку.

Британський музей в Лондоні

Один з найбільших художніх музеїв світу та другий за відвідуваністю після Лувру знаходиться в лондонському районі Блумсбері. Подорожуйте різними періодами історії та відкривайте для себе стародавній живопис та артефакти.

Музей Ван Гога в Амстердамі (Нідерланди)

Досліджуйте роботи Вінсента Ван Гога в залах музею, який має найбільшу їх колекцією. Вона включає близько 200 картин, 500 малюнків і більше 750 особистих листів художника.

Національна галерея мистецтва у Вашингтоні (США)

Вашингтонська галерея, яка може похвалитися однією з кращих колекцій мистецтва в світі, пропонує віртуальним відвідувачам дві онлайн-виставки: роботи голландського художника у стилі бароко Йоханнеса Вермеєра та виставку американської моди з 1740 по 1895 рік, яка включає в себе безліч моделей одягу від колоніальної до революційної епох.

Галерея Уффіці у Флоренції (Італія)

Один з найстаріших музеїв Європи зберігає колекцію творів мистецтва однієї з найвідоміших сімей міста - Медічі. Тепер будь-який бажаючий може побродити його химерними залами, спроектованим Джорджо Вазарі спеціально для Козімо I Медічі ще у 1560 році.

Пергамський музей в Берліні (Німеччина)

Пергамон - один з найбільших музеїв Німеччини. Отже, в ньому є що подивитися навіть на екранах вашого монітора. У залах музею зберігаються всілякі стародавні артефакти, відомі Вавилонські ворота Іштар і, звісно, Пергамський вівтар.

Національний музей сучасного мистецтва в Сеулі (Південна Корея)

Цей музей є одним з найпопулярніших у Кореї, і тепер ви можете отримати до нього доступ практично з будь-якої точки світу. Віртуальний тур національним музеєм познайомить вас з шістьма поверхами сучасного корейського і міжнародного мистецтва.

Музей Орсе в Парижі (Франція)

У паризькій галереї Орсе зберігається одне з найбільших у світі зібрань європейського живопису і скульптури періоду 1850-1910 рр. Зокрема, сотні робіт видатних французьких художників. Відправляйтеся подивитися на шедеври Гогена, Моне та Сезанна.

Національний музей антропології в Мехіко (Мексика)

Найважливіший державний музей Мексики містить унікальну колекцію археологічних і антропологічних експонатів доколумбової епохи, знайдених на території Мексики. Не упускайте можливість прогулятися по його 23 залах, де можна відшукати навіть речі, які колись належали цивілізацій майя.

Художній музей в Сан-Паулу (Бразилія)

Сучасний некомерційний музей в Сан-Паулу став першим такого роду в Бразилії. На площі 10 тис. кв. метрів міститься більше 8 тис. творів мистецтва. У музеї також зберігається одна з найбільших художніх бібліотек в країні.