"Леді та Блудько": Disney представив зворушливий трейлер екранізації (Відео)

"Леді та Блудько": Disney представив зворушливий трейлер екранізації (Відео)

Компанія Disney оперативно займається створенням і просуванням нових фільмів, зокрема, римейків.

Так, нова екранізація популярного мультфільму "Леді та Блудько" не забариться з прем’єрою, оскільки представники студії вже показали новий трейлер кінокартини.

На початку серпня в мережі з'явилася інформація Компанія Disney знову взялася за зйомки римейка культового мультфільму “Леді та Блудько” , що компанія Disney екранізує мультфільм 1955 року "Леді та Блудько". Менше, ніж через три тижні, на сторінці компанії в Instagram з'явився перший постер, а на YouTube-каналі перший трейлер. 14 жовтня представники кіностудії потішили фанатів новим розширеним трейлером.

Як раніше повідомлялося, головних персонажів, зокрема, Блудька озвучуватиме Джастін Теру, а роль Леді дісталася Тессі Томпсон. Також у стрічці можна буде почути голоси Жанель Моне, Томаса Манна і багатьох інших голлівудських зірок. Що цікаво, легендарну сцену з оригінального мультфільму, де Леді та Блудько цілують одне одного під час поїдання спагеті, можливо, глядачі не побачать у стрічці. На думку авторів фільму, кадр, де собаки цілуватимуться, буде виглядати недолуго.

З'явився трейлер і сюжет мультфільму "Angry Birds в кіно 2" (Відео)

Сюжет: як і в оригінальній історії, у фільмі покажуть розвиток стосунків представниці вищого світу кокер-спанієля Леді і безпородного собаки на прізвисько Бродяга.

Втім, кінокритики вже очікують від майбутньої картини шаленого успіху. Ба більше, його прем'єру називають досить гідною конкуренцією "Алладіну", "Дамбо" і "Королю леву". Відомо, що на сервісі Disney мультфільм побачить світ 12 листопада 2019 року.