Які кінострічки не варто пропускати у новому році (Відео)

Автор
Які кінострічки не варто пропускати у новому році (Відео)

2020-й обіцяє бути не менш насиченим на прем'єри.

У 2019 році українські кіномитці створили 16 повнометражних та 9 документальних фільмів. Частина з них вийшла в національний прокат, частина – гастролювала міжнародними кінофестивалями, збираючи нагороди.

"Мої думки тихі"

Стрічка розповідає про молодого звукорежисера Вадима, який отримує від канадців неординарну пропозицію – записати голоси закарпатських тварин. Для Вадима це шанс чи не всього життя. У поїздку він вирушає разом із матір'ю, що перетворює її у справжнє випробування.

Дивіться офіційний трейлер фільму "Мої думки" тихі:

Трагікомедія Антоніо Лукіча вже здобула приз глядацьких симпатій та премію за найкращу акторську роботу на Одеському міжнародному кінофестивалі. Крім цього, автори кінострічки завоювали приз від журі Карловарського міжнародного кінофестивалю.

"Віддана"

Події розгортаються у 19 столітті в Станіславові – сучасному Івано-Франківську. Розповідає стрічка складну історію двох молодих жінок. На екрані – вишукані вбрання та атмосферні кадри старого міста.

Дивіться офіційний трейлер фільму "Віддана":

Варто зазначити, що фільм знятий за мотивом роману Софії Андрухович "Фелікс Австрія""Екс"

Кримінальний бойовик розповідає історію хлопців з підпільної військової організації, які хочуть звільнити Галичину з польської окупації. Фільм засновано на реальних подіях. Попри драматичні події стрічка має бути легкою для перегляду.

Дивіться офіційний трейлер фільму "Екс":

"Хотілося, щоб було весело, легко. Щоб не було "традиційного" українського плачу. Тобто, що ми бідні, що нас пригнобили", – прокоментував Ярослав Яріш, автор сценарію."Наші котики"

Неполіткоректна комедія "Наші котики" – про українських добровольців на початку російсько-української війни Події у комедійній стрічці розгортаються у 2014 році.

Дивіться офіційний трейлер фільму "Наші котики":

В центрі сюжету – початок гарячої фази гібридної війни Росії проти України. Четверо чоловіків, які працюють у різних галузях, йдуть добровольцями на фронт. Серед продюсерів стрічки – колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун та її чоловік Марко.

"Черкаси"

Ще одна довгоочікувана стрічка – про недалеку сторінку української історії. Це історія однойменного тральщика ВМС України та його екіпажу. Команда судна не перейшла на бік ворога. Ба більше, "Черкаси" – єдиний український воєнний корабель, який не спустив український прапор.

Виходить українська комедія "Мої думки тихі" Антоніо Лукіча (Відео)

Прем'єра фільму мала відбутися ще у 2018 році у День Незалежності, та виробнику забракло коштів його завершити. Гроші на постпродакшн збирали на спільнокошті.