Що відомо про українську драму "Віддана" (Відео)

Автор
522
Що відомо про українську драму "Віддана" (Відео)

Прем'єра українського фільму "Віддана" : сюжет і трейлер драми про незвичайну любов "сестер".

Кількість історичних фільмів на рахунку українського кінематографа збільшується. До його списку додалася захоплива історія про незвичайну сім'ю, яку зняли за мотивами роману Софії Андрухович "Фелікс Австрія". Вже сьогодні, 16 січня, фільм "Віддана" готовий захопити українського глядача.

Перший офіційний трейлер до фільму "Віддана" з'явився на ютуб-каналі FILM.UA Group ще у жовтні 2019 року.

У ролику відмінно передається дух XIX століття та історія однієї незвичайної сім'ї. Сюжет фільму розповість про двох дівчат, яких виховав доктор Анґер після пожежі у своєму будинку. Тоді у вогні померла його дружина та їхні слуги, доньці яких вдалося вижити.

Все життя Анґер виховував дівчат, як рідних сестер. Навіть через 25 років дівчата досі залишаються нерозлучними. Їх відрізняє лише те, що донька доктора Адель заміжня і, як і раніше, є панною за статусом, а дочка померлих прислуг досі допомагає зведеній сестрі в господарюванні.

Їхній ідеальний зв'язок зазнає поразки, коли вони задумаються над тим, ким вони зараз є одна одній: сестрою і подругою, чи, може, служницею і господинею.

Дивитися перший трейлер до фільму "Віддана": відео

оловні ролі в картині виконали Олеся Романова, яка зіграла панянку Адель, а також Маріанна Янушевич, якій дісталася роль служниці Стефанії. Романові Луцькому дісталася головна чоловіча роль, він перетвориться в чоловіка Адель. А режисером фільму виступила Христина Сиволап. 

Дивитися тизер до фільму "Віддана": відео

Оля Полякова може не тільки розважити, а й розчулити (Відео)

Також в картині знялися переможниця конкурсу "Міс Україна 2018" Леоніла Гузь, а також відома українська балерина Катерина Кухар. Варто нагадати, що в березні 2019 року в мережі з'явився перший тизер до фільму "Віддана".