Нова "Матриця": хто зіграє головну роль

Автор
Нова "Матриця": хто зіграє головну роль

Х'юго Уівінг не зіграє агента Сміта у новій "Матриці"

Актор Х'юго Уівінг не з'явиться в продовженні культового фільму через графік зйомок.У новій "Матриці" не буде зніматися актор Х'юго Вівінг, який в попередніх частинах фільму грав роль агента Сміта.

Про це заявив сам актор, повідомляє видання Time Out. Уівінг пояснив, що йому практично одночасно запропонували роботу над двома проектами - "Матрицею" та театральною постановкою "Візит" і він обрав другу.

"У мене була пропозиція, а потім пропозиція прийшла від Матриці, тому я знав, що її будуть знімати, але у мене не було дат. Я думав, що можу встигнути взяти участь у двох"",- зазначив Уівінг.

Актор додав, що чекав уточнення термінів проекту і не поспішав погоджуватися на роль у "Візиті". "Я був на зв'язку з Ланою Вачовскі, але зрештою вона вирішила, що дати не узгоджуються. Ми перебирали дати, а потім вона ніби як передумала. Вони вирішили рухатися вперед без мене", - розповів Уівінг.

Дарія Квіткова та Нікіта Добринін зізналися, що не бажають пишного весілля

Нагадаємо, що у фільмі "Матриця-4" зіграють Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс (Нео і Трініті), а також Яхья Абдул-Матін II, Джессіка Хенвік і Ніл Патрік Харріс. Режисером буде Лана Вачовскі.