"Кролик Джоджо": прем'єра фільму про Другу світову війну (Відео)

Автор
"Кролик Джоджо": прем'єра фільму про Другу світову війну (Відео)

Сьогодні, 23 січня, в Україні відбулась прем'єра сатиричного фільму, тому більше про драмедійний фільм читайте далі.

Про Другу світову війну було знято чимало фільмів з акцентами та поглядами з різних сторін. Однак стрічка "Кролик Джоджо" дещо відрізняється від історичних картин своїм сатиричним стилем.

В основу фільму "Кролик Джоджо" покладена події з книги Крістіни Люненс "Заґратовані небеса". В оригіналі назва звучить так: Caging Skies. За екранізацію взявся Тайка Вайтіті. Новозеландський кінотворець виступив режисером фільму, написав до нього сценарій, а також зіграв одну з ролей.

В центрі сюжету "Кролика Джоджо" постає самотній німецький хлопчик, якого зіграє Роман Гріффін Девіс. Його світогляд перевернеться з ніг на голову, а життя більше не буде попереднім, коли він дізнається, що його мама, роль якої виконує Скарлетт Йоганссон, переховує на горищі їхнього дому молоду єврейську дівчину.

Єврейку довелося зіграти Томасін МакКензі. Хлопчик Джоджо буде змушений поставити під сумнів сліпу віру в нацизм, а також правоту свого уявного друга Адольфа Гітлера, якого зіграв режисер і сценарист Тайка Вайтіті.

Кролик Джоджо: трейлер українською дивитися онлайн

Після переїзду Меган Маркл у пошуках чергової няні для сина

Варто додати, що фільм "Кролик Джоджо" у 2020 році номінували у престижній премії "Оскар" у категорії "Найкращий фільм".