Джулія Робертс зніметься у новому серіалі "Газове світло": акторський склад

Автор
519
Джулія Робертс зніметься у новому серіалі "Газове світло": акторський склад

Джулія Робертс і Шон Пенн знімуться в серіалі "Газове світло" про Уотергейтський скандал.

Про дату виходу серіалу інформації поки немає.Джулія Робертс, Шон Пенн, Армі Хаммер і Джоел Едгертон увійшли в акторський склад нового проекту Сема Есмейла ("Містер Робот") - серіалу під назвою "Газове світло" (Gaslit) про Уотергейтський скандал.

Основою серіалу стане подкаст Slow Burn. У центрі сюжету виявляться історії помічників президента Річарда Ніксона, його супротивників, ФБР, інформаторів та інших, повідомляє Variety.

Уотергейтський скандал стався в червні 1972 року і закінчився відставкою Річарда Ніксона в 1974 році. У розпал президентської компанії команда Ніксона встановила підслуховуючі пристрої у штабі Демократичної партії.

Робертс і Пенн зіграють Марту і Джона Митчеллов. Генеральний прокурор США Мітчелл був відданим соратником Ніксона, тоді як його дружина, світська левиця з Арканзасу, однією з перших звернула увагу на втручання Ніксона в передвиборну гонку.

Netflix представив нових акторів "Відьмака"

Хаммер втілить Джона Діна, молодого радника в Білому домі, вимушеного вибирати між своїми амбіціями і захистом президента, Эдгертону дістанеться персонаж Гордона Лідді, очолював бригаду тих самих "водопровідників", проникли вночі у штаб демократів.