Коли буде виступати Україна на Євробаченні 2020: анонс

Автор
Коли буде виступати Україна на Євробаченні 2020: анонс

В якому півфіналі буде виступати Україна на Євробаченні-2020.

Міжнродний пісенний конкурс Євробачення-2020 оголосив дати виступів представників країн у першому і другому півфіналах. Майбутній учасник Євробачення від України виступатиме в першому півфіналі.

Результати жеребкування з’явилися сьогодні, 28 січня.Оголошення країн-учасниць відбулося у Роттердамі. Ведучими жеребкування стали голландська акторка Шанталь Янцен, співачка Едсілія Ромблі та коментатор Ян Сміт.

Майбутній представник від України, якого члени журі та глядачі оберуть 22 лютого у фіналі Нацвідбору, виступатиме у Роттердамі у першому півфіналі. Разом з Україною цього дня виступатимуть представники таких країн: Росія, Білорусь, Литва, Румунія, Хорватія, Македонія, Швеція, Словенія, Австралія, Ірландія, Норвегія, Кіпр, Азербайджан, Мальта, Ізраїль та Бельгія.

У другому півфіналі конкурсу Євробачення-2020 в Роттердамі виступлять представники таких країн: Австрія, Данія, Молдова, Болгарія, Польща, Швейцарія, Сан-Маріно, Фінляндія, Сербія, Вірменія, Латвія, Ісландія, Чехія, Грузія, Греція, Португалія, Естонія та Албанія.

Mountain Breeze випустив нову англомовну пісню "Why do we not"

Під час жеребкування вирішили долю країн Великої п'ятірки. Так, у першому півфіналі проголосують Італія, Німеччина та Нідерланди, а в другому – Франція, Великобританія та Іспанія.