Повербанк може "вбити" батарею смартфона: що важливо враховувати під час зарядки
- Автор
- Дата публікації
- Автор
- 723
Дуже важливо вибрати якісний зарядний пристрій
В Україні знову запровадили планові відключення електроенергії, тож важливо стежити за тим, щоб ваші гаджети завжди залишалися зарядженими. У такі моменти справжнім порятунком стає повербанк, але його використання потребує уваги до деяких важливих деталей.
У матеріалі Foxnews експерти розповіли, що важливо враховувати при виборі повербанк та під час зарядки. Ці поради допоможуть не лише продовжити роботу пристроїв, а й зберегти батарею у хорошому стані.
Як не "вбити" батарею смартфона при зарядці повербанком
Повербанк може нашкодити батареї смартфона, якщо використовується неякісний пристрій, що видає нестабільну напругу, або якщо його потужність не відповідає параметрам смартфона, адже це призводить до зношування акумулятора.
Постійне заряджання виключно від повербанка, особливо до 100%, прискорює знос батареї через часті цикли повної зарядки, а перегрів пристрою під час процесу може пошкодити літій-іонний акумулятор. Щоб уникнути проблем, важливо вибирати сертифіковані повербанки, що підходять до вашого пристрою, та стежити за температурою під час заряджання.
Використовувати повербанки з можливістю швидкого заряджання експерти не рекомендують. Швидке заряджання може призвести до пошкодження батареї.
Щоб вибрати якісний повербанк, зверніть увагу на такі параметри:
- Місткість. Вона повинна бути в 1,5-2 рази більше місткості батареї вашого пристрою. Наприклад, для смартфона з батареєю 4000 мА год підійде повербанк місткістю від 6000 мА год.
- Якість збирання. Зверніть увагу на матеріали корпусу та міцність роз’ємів.
- Захист. Перевірте наявність захисту від перегріву, короткого замикання та перезарядження.
- Додаткові функції. Деякі моделі мають індикатори заряджання, підтримку бездротової зарядки або можливість одночасно заряджати кілька пристроїв.
Нагадаємо, що графіки відключення світла, які ввели в Україні після масованого обстрілу РФ, найімовірніше, вводитимуться до кінця тижня, а може навіть і довше. Для відновлення енергосистеми знадобиться 3-4 дні.