Як українці відпочиватимуть на Різдво 25 грудня: календар вихідних на свята

Читать на русском
Автор
3167
Календар новорічних свят 2022 Новина оновлена 25 грудня 2021, 08:42
Календар новорічних свят 2022

Новорічні свята подарують українцям три додаткових вихідних.

Ось і добігає кінця грудень місяць, а разом з ним і 2021-й рік. Щоб хоч трохи скрасити досить складний для українців рік, що минає, перший місяць зими приніс із собою всіма улюблені зимові свята: "Католицьке" Різдво та Новий Рік, а перший місяць року, січень, одразу порадує ще одним Різдвом Христовим. А що найприємніше, особливо для працюючих людей, так це те, що ці свята принесуть із собою не лише подарунки, а й додаткові вихідні, що дозволить українцям добре відпочити та набратися сил перед новим 2022-м роком.

Як українці відпочиватимуть на різдвяні свята

Відкриває низку додаткових вихідних та новорічних свят — Католицьке Різдво, яке відзначається 25 грудня. Оскільки у 2021 році свято припадає на суботу, вихідний переноситься на понеділок 27 грудня, що означає, що ми відпочиватимемо 3 дні поспіль. Також робітників чекає бонус у вигляді мінуса години робочого часу у пʼятницю 24 грудня.

Вихідний переноситься на понеділок 27 грудня
Вихідний переноситься на понеділок 27 грудня

Після Різдва кожному робочому українцю "під ялинку" на Новий рік Дід Мороз принесе ще один додатковий вихідний 3 січня, тому що свято випадає теж на суботу. При цьому відпрацьовувати неробочий понеділок не потрібно.

І завершує цей цикл — Різдво Христове 7 січня. Свято припадає на п’ятницю, і автоматично робить день вихідним. Більш того, робочий день в четвер 6 січня має бути скороченим.

У січні 2022 року українців чекає два додаткових вихідних
У січні 2022 року українців чекає два додаткових вихідних

Раніше "Телеграф" повідомляв, якою буде погода на Різдво та кому пощастить зі снігом. Також ми розповідали, що можна і не можна робити на Різдво.