Календар вихідних у грудні 2021 року: як відпочиватимуть українці в перший місяць зими

Читать на русском
Автор
518
Вихідні у грудні 2021 Новина оновлена 06 грудня 2021, 15:48
Вихідні у грудні 2021

Перший місяць зими порадує українців додатковими вихідними.

На календарі – грудень, а це означає, що настала зима. Не дивіться на те, що за вікном все ще осіння погода, золота пора пішла, поступившись місцем найхолоднішої в році.

Якщо листопад додатковими вихідними українців не радував, то грудень трохи прикрасить це становище, "подарувавши" багато свят та плюс один вихідний. А також у перший місяць на нас чекає і два передсвяткові робочі дні, які будуть коротшими на годину.

Коли додатковий вихідний у грудні 2021

Католицьке Різдво, яке відзначається 25 грудня, принесе із собою додатковий вихідний для українців. Оскільки свято припадає на суботу, то у понеділок 27 грудня на роботі поки що робити нічого. Плюс бонус у вигляді мінусу години робочого часу у пʼятницю 24 грудня.

Крім цього, до Різдва похмуру погоду розбавлять ще кілька свят — Андріївські вечорниці (13 грудня) та День Святого Миколая (19 грудня). Але, на жаль, додаткових вихідних вони не подарують.

Ну і звичайно ж наприкінці грудня на нас чекає одне з найулюбленіших свят — Новий рік. 31 грудня ми попрощаємося з 2021 роком, пішовши з робочих місць на годину раніше, і весело зустрінемо 2022-й.

У перший місяць зими українці працюватимуть 22 дні та 9 днів, включаючи додатковий, відпочиватимуть.

Додатковий вихідний припадає на понеділок 27 грудня
Додатковий вихідний припадає на понеділок 27 грудня

Раніше "Телеграф" писав, як українці відпочиватимуть на різдвяні свята.