Таропрогноз на 17 лютого 2023: оберіть карту і дізнайтеся, що на Вас чекає в п’ятницю

Читать на русском
Автор
21153
Карти Таро підкажуть, чого Вам чекати на сімнадцятий день лютого Новина оновлена 18 лютого 2023, 05:48
Карти Таро підкажуть, чого Вам чекати на сімнадцятий день лютого. Фото telegraf.com.ua

На деяких чекає сімейне та матеріальне благополуччя

У п’ятницю, 17 лютого, перенапруга від робочого тижня може дати знати про себе, що ознаменується стресом і неприємними інцидентами в деяких. У той самий час інші навпаки зможуть налагодити своє життя на краще.

Принаймні саме про це говорять карти Таро, які випали в розкладі на сімнадцятий день місяця. Щоб дізнатися, чого чекати саме Вам, виберіть одну з карт на фото:

Тепер погляньте, яка це була карта:

Зліва направо — Світ, перевернута Двійка пентаклів, перевернутий Туз мечів

І тепер знайдіть, яку саме карту Ви обрали:

Світ

Ця карта обіцяє тріумф та процвітання. Вона вказує на те, що у п’ятницю Ви зможете наблизитися до матеріального та сімейного благополуччя. Також це буде добрий день для поїздок.

Дивіться також: Таропрогноз на 18 лютого

Перевернута Двійка пентаклів

Ви взяли на себе дуже багато всього, через що наприкінці робочого тижня у справах можуть статися невдачі, а Ваші витрати можуть значно перевищити доходи.

Перевернутий Туз мечів

Вас можуть підстерігати проблеми на роботі чи із законом, несправедливі звинувачення, розставання з кимось, розрив тривалих стосунків. Також картка може вказувати на наявність проблем із здоров’ям.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" розповідав, які ще сюрпризи може чекати кожен знак Зодіаку за картами Таро до кінця лютого.