Жодних шкідників і болячок: чим обприскувати плодові дерева на зиму

Читать на русском
Автор
90718
Обприскування плодових дерев потрібно робити в осінній сезон
Обприскування плодових дерев потрібно робити в осінній сезон. Фото Freepik

Ці прості та натуральні засоби допоможуть перезимувати рослинам у саду

У другій половині осіннього сезону плодові дерева вимагають певних заходів для догляду. Досвідчені садівники проводять обробку рослин, щоб забезпечити захист як від шкідливих комах, так і від грибкових інфекцій.

Якщо все зробити правильно, то наступного сезону на дачі рослини зможуть багато плодоносити, а самі плоди будуть великими і здоровими. Які засоби потрібно використовувати для обприскування, повідомляє pixelinform.

Чим обприскувати плодові дерева восени

Корисно використовувати карбамід, також відомий як сечовина. Якщо протягом останніх місяців рослини на вашій ділянці не зазнавали серйозних хвороб, то для підгодівлі на кожне відро води буде достатньо 200-300 г засобу. Однак, якщо рослини були схильні до грибкових захворювань або атак небезпечних комах, то для ефективного захисту знадобиться не менше пів кілограма карбаміду.

Для посилення дії розчину можна додати 500 г залізного купоросу. Такий розчин слід використовувати для обробки дерев та чагарників після листопада та перед початком морозів.

Рекомендується не проводити цю процедуру раніше, оскільки сечовина містить значну кількість азоту, що може зашкодити рослинам у цей період.

Раніше ми писали, навіщо білити дерева на зиму. Це потрібно зробити перед початком "зимового сну" рослин.