Коронавірус: кількість зараження за межами Китаю перевищила 180 чоловік

Автор
167
Коронавірус: кількість зараження за межами Китаю перевищила 180 чоловік

Кількість підтверджених випадків зараження новим типом коронавірусу за межами материкового Китаю перевищила 180 чоловік.

Загалом у світі за межами материкового Китаю кількість хворих на пневмонію, яку спричиняє новий тип коронавірусу, досягла 182 людей, повідомило гонконгське видання South China Morning Post у понеділок.

За даними газети, в Гонконзі зафіксовано 15 випадків захворювання, в Макао - вісім, на Тайвані - 10.

У країнах Азії заразилися 96 людей. У європейських країнах - 23, у країнах Північної Америки - 13, в Австралії - 12, в інших державах і районах світу зафіксовано п’ять випадків.

Голова ВООЗ вирушив до Китаю через коронавірус

У Китаї станом на 00:00 за місцевим часом понеділка кількість хворих на пневмонію, яку спричиняє новий тип коронавірусу, становила 17 тис. 205 людей, смертельний результат зафіксовано в 361 випадку, повідомив Держкомітет КНР у справах охорони здоров'я.

За минулу добу кількість людей, що заразилися, збільшилася у країні на 2 тис. 829 осіб, смертельних випадків - на 57. Із них у провінції Хубей, що є епіцентром поширення коронавірусу, померло 56 осіб, одна - в місті центрального підпорядкування Чунціні.

Під підозрою на наявність захворювання в медзакладах країни перебувають 152,7 тис. осіб, 475 людей виписано після успішного проходження курсу лікування.