Єлизавета ІІ здійснила перший вихід зі скандальним принцом Ендрю

Автор
122
Єлизавета ІІ здійснила перший вихід зі скандальним принцом Ендрю

Вчора, 19 січня, Її Величність відвідала традиційну недільну службу в церкві Святої Марії Магдалини у своїй резиденції в Сандрінгемі.

Цього разу компанії британській королеві склав середній син Ендрю, який напередодні склав з себе королівські повноваження після гучного секс-скандалу.

Після офіційної заяви Букінгемського палацу про схвалення намірів Меган Маркл та принца Гаррі відійти від королівської сім'ї, королева Єлизавета вирішила дати черговий привід для обговорення в мережі. Вона здійснила перший публічний вихід у новому році зі своїм сином принцом Ендрю, який теж позбувся королівських повноважень, щоправда, мав для того куди резонансніший привід.

Проте вчора Єлизавета ІІ наважилася постати разом з сином на ранковій службі у досить гарному гуморі. Для свого виходу Її Величність обрала пальто в принт "гусяча лапка" і сірий капелюх з квітами. З прикрас на ній брошка "Золоті мережива" з діамантами та рубінами, яку вона отримала з нагоди весілля з принцом Філіпом.

Проте поки зарано казати, чи змінить цей поблажливий вчинок королеви позицію принца Ендрю у складі королівської родини та ставлення суспільства. Проте не варто виключати його ймовірної появи на церемонії Trooping the Colour у день народження британського монарха. Поки ж принца Ендрю немає серед почесних учасників параду.

Принц Гаррі публічно прокоментував рішення покинути королівську сім'ю

Принц Ендрю склав обов'язки монарха через секс-скандал, який розгорівся в мережі після звинувачень американського фінансиста Джеффрі Епштейна, якого звинуватили в торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації. У справі фігурувало ім'я представника монаршої родини, який за словами жертви Вірджинії Джуффре змушував її до інтимних стосунків. Натомість королівська родина спростувала всі звинувачення.