Пасажирам із лайнера Costa Smeralda дозволили зійти на берег

Автор
Пасажирам із лайнера Costa Smeralda дозволили зійти на берег

Через негативний результат на "уханьський" вірус" пасажирам із лайнера Costa Smeralda в італійському порту Сівітавеккіа дозволили зійти на берег.

Пасажири з круїзного лайнера Costa Smeralda, яким не дозволяли зійти на берег в італійському порту Сівітавеккіа через підозру на зараження двох осіб гостроінфекційним "уханьським" вірусом, у п'ятницю почали залишати судно, повідомляє інтернет-портал італійської газети La Repubblica. 

За даними видання, це стало можливо після того, як двом пасажирам провели необхідні аналізи, які дали негативний результат на "уханьський" вірус. З'ясувалося, що жінка з Китаю відчула підвищення температури, оскільки заразилися безпечним видом грипу. З міркувань безпеки стан здоров'я перевірили і у її чоловіка.

Круїзний лайнер, на борту якого перебували майже 6 тис. пасажирів, а також екіпаж, був заблокований у порту міста Сівітавеккіа з раннього ранку четверга. Пасажири мали зійти з лайнера ще о 7:00 за місцевим часом, проте цього не сталося через те, що у пасажирки з Китаю піднялася температура. У неї і її чоловіка взяли аналізи, щоб перевірити, чи не заражені вони новим типом коронавірусу з Китаю.

Італійський ведучий назвав Україну "малою Росією"

За даними посольства Росії в Італії, на борту Costa Smeralda перебувають 67 росіян.