В Італії зафіксована третя жертва коронавірусу

Автор
341
В Італії зафіксована третя жертва коронавірусу

Число інфікованих коронавірусом перевищило 130 людей.

В Італії від ускладнень, викликаних коронавірусів COVID-19, померла жінка, повідомляє Аnsa.

Жінка була госпіталізована в місті Кремона, у неї діагностували коронавірус. Крім того, раніше у неї діагностували онкологічне захворювання.

За попередніми даними, пацієнтка померла від ускладнень, викликаних вірусом. Таким чином, число жертв коронавируса в Італії досягло трьох осіб.

В Італії кількість тих, хто заразився вірусом COVID-19, перевищила 130 осіб, більшість - у Ломбардії.

Про це повідомляє la Repubblica.

«Коронавірус в Італії: 133 позитивних, 93 в одній тільки Ломбардії», - інформує газета.

Чотири останні підтверджені випадки зафіксовано в регіоні Бергамо. Таким чином, кількість хворих перевищила 130 осіб у 5 регіонах: у Ломбардії, Венето, П'ємонті, Емілії-Романьї, Лаціо. 

До лікарні у Римі госпіталізували китайське подружжя з Уханя.

У Венеції, повідомляє АР, госпіталізовано в критичному стані троє хворих віком за 80.

У Ламбардії, де кількість хворих найбільша, найближчими днями не проводитимуться заняття в школах і університетах, заборонено масові заходи, включаючи церковні служби.

У Венеції до 1 березня мінімум буде закрито музеї та інші публічні місця.

Лікарі-інфекціоністи кажуть, що новий коронавірус почав активно циркулювати в Італії наприкінці січня, коли польоти не були припинені й люди могли підхопити інфекцію, навіть не усвідомлюючи цього. Те, що відбувається зараз, це вже третє покоління випадків. Фактично, кількість випадків подвоюється приблизно кожні 7 днів, і це пояснює поточну кількість випадків у країні.

Туреччина закриває кордон з Іраном через коронавірус

Кількість хворих в Італії є найбільшою за межами Азії. До цього часу повідомлялося про дві смерті від коронавірусу в країні. Раніше повідомлялося про те, що у Венеції скасовано карнавал.