Прем'єр-міністр Італії оголосив карантин в Ломбардії і ще 14 провінціях

Автор
507
Прем'єр-міністр Італії оголосив карантин в Ломбардії і ще 14 провінціях

Обмеження вводяться з 8 березня до 3 квітня.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте підписав указ, який поширює обмеження на в'їзд і виїзд на всю автономну область Ломбардія і ще 14 північних провінцій для стримування поширення коронавірусу, повідомляється на сайті італійського уряду. 

Раніше ЗМІ опублікували проект указу, згідно з яким такі обмеження повинні були введені в Ломбардії і 11 провінціях. Конте заявив, що публікація італійськими газетами проекту указу викликала "неприпустиму плутанину", однак описані ЗМІ карантинні заходи відповідають викладеному в указі, зазначає La Repubblica.

Обмеження вводяться з 8 березня до 3 квітня і стосоуються, крім всієї Ломбардії, провінції Модена, Парма, П'яченца, Реджо-Емілія, Ріміні, Пезаро і Урбіно, Венеція, Падуя, Тревізо, Асті, Вербано-Кузьо-Оссола, Новара, Верчеллі і Алессандрія.

Коронавірус: в Італії заразилися понад 5 тис людей

Указом забороняється в'їзд і виїзд із зазначених територій, а також переміщення всередині них. Виняток може бути зроблено тільки за вкрай поважних підтверджених причин робочого або сімейного характеру. Крім того, в провінції зможуть повернутися їх мешканці, за власним бажанням.

За даними Corriere della Sera, нові обмеження на пересування торкнуться більше чверті всього населення Італії.

Як повідомлялося, в суботу ввечері кількість випадків COVID-19 у країні перевищила 5 тисяч, понад 230 осіб померли.