Канада евакуювала своїх громадян із Grand Princess

Автор
466
Канада евакуювала своїх громадян із Grand Princess

Канада вже організувала дві евакуації своїх громадян з Уханя та одну з Японії. Після двотижневого карантину коронавірусу не було виявлено ні в кого.

Громадян Канади, які виявили бажання евакуюватися з круїзного судна Grand Princess, де виявлено коронавірус, перевезли на військову базу в провінції Онтаріо. Про це заявило МЗС Канади.

“Замовлений урядом Канади літак для евакуації канадців з круїзного судна Grand Princess прибув зі США. Перед посадкою всі пасажири пройшли медогляд. Осіб із симптомами COVID-19 у літак не допустили”, - йдеться у заяві міністерства.

Зазначається, що було евакуйовано 228 осіб, хоча на борту, за оприлюдненою раніше інформацією, перебували 237 канадців. Поки що невідомо, чи решта дев'ятеро осіб були хворими, а чи відмовилися від евакуації з інших причин.

Коронавірус: В Ірландії скасували парад на честь святого Патріка

“Після приземлення в Канаді пасажирів перевірили офіцери карантину на військовій базі “Трентон”, після чого їх зустріли прикордонники. Евакуйовані пройдуть 14-денний карантин і такі самі процедури, що й громадяни, яких раніше евакуювали із китайського Уханя та Японії”, - повідомили у МЗС.