Стиліст назвала головні помилки українців у одязі: ніколи так не робіть

Читать на русском
Автор
1039
По магазинах потрібно ходити з певною метою Новина оновлена 28 січня 2022, 12:12
По магазинах потрібно ходити з певною метою

Не варто купувати речі на розміри менше та йти до магазину без мети.

Щоб правильно створити стильний образ, неважливо зимовий чи літній, потрібно враховувати безліч деталей, про деякі з яких ми розповідали раніше. Відмінною можливістю поповнити свій гардероб модними речами є розпродаж. Що потрібно купувати в період великих знижок, ми вже писали раніше, але, як виявилося, багато українців цих "правил" не дотримуються.

Про найпоширеніші помилки під час створення гардеробу розповіла модний інфлюєнсер та стиліст Крістіна Алексейчук в ексклюзивному інтерв’ю "Телеграфу". Вона зазначила, що основною помилкою є шопінг без чітко поставленого завдання.

"Краще наперед вирішити, яка річ потрібна і дивитися її, не купувати зайвого" — зазначає стиліст.

Також бажано під час покупок ставити собі питання, на кшталт: "куди я в цьому піду", "з якими речами я це носитиму" і т.д. Таким чином можна заощадити, не купивши непотрібну річ, а також це допоможе відразу створити кілька стильних образів і поєднань.

Часто дівчата на розпродажах купують речі не за розміром, якщо вони їм дуже сподобалися, під приводом "схуднутиму і носитиму". Так робити теж не потрібно, адже реально мало хто потім справді худне.

Нагадаємо, що і в мінусову температуру можна виглядати дуже стильно, адже дизайнери продумують моду на теплі речі. Однак вони ж і складають списки зимових речей, що вже вийшли з моди. Докладніше про неактуальні речі зимового сезону дивіться у нашому матеріалі.