З Днем дочки 2020: найкращі картинки, вірші та проза

Автор
26983
З Днем дочки 2020: найкращі картинки, вірші та проза

Свято покликане підкреслити важливість і особливу роль дівчат-дочок у кожній родині.

Останніми роками в Україні стихійно набуває популярності нове неофіційне свято – День дочки. Складно сказати, що саме дало імпульс до появи подібної дати, але факт залишається фактом: в кінці квітня в мережі різко зростає інтерес до свята, присвяченого дівчаткам.

День дочки в Україні - якого числа

Вважається, що День дочки відзначається 25 квітня. Це сімейне свято, очевидно покликане підкреслити важливість і особливу роль дівчат-дочок у кожній родині. Його також можна розглядати як день підвищеної уваги до проблем сімейного насильства та торгівлі дітьми. При цьому, у світі існує кілька офіційних дат схожої проблематики.

Так, у 2012 році ООН проголосила 11 жовтня Міжнародним днем дівчат. У США національний день дочок святкується 25 вересня, а в Індії 24 січня відзначається Національний день дівчат. Так чи інакше, в Україні подібне свято затребуване. 25 квітня може стати відмінним приводом, щоб нагадати дівчаткам і дівчатам про їх особливу важливість і роль в сім'ї.


Привітання з Днем дочки

"Дорога донечко! У цей день бажаю залишатися завжди яскравою зіркою і теплим сонечком, милою і доброю людиною, щирою подругою і сильною особистістю. Бажаю приємних життєвих сюрпризів, удачі, радості, віри в себе та справжнього кохання".

"Доню! Хочу побажати тобі червоного кольору любові у веселці твого життя, помаранчевих снів, щастя в яскраво жовтих, як сонце, тонах, зеленого кольору удачі, ніжних блакитних відтінків мрії, синього-синього неба натхнення і фіолетового кольору радості".

"Дорога наша дівчинка, вітаємо тебе з цим днем! Ти наше щастя, гордість і любов! Нехай кожен новий день приносить посмішки, досягнення і хороших людей. Будь щаслива!".

Привітання з днем дочки у віршах

Хай буде життя позитивним,

Веселим, прекрасним, активним,

Багатим, щасливим та плідним,

Цікавим, блискучим і гідним!

Хай радує теплими днями,

Чарівними вабить вогнями,

Хай здійсняться мрії і плани!

Вітаємо, доню кохана! 

Донечка, ніжна моя і прекрасна,

Сонечко світле, скарбничка моя,

Щиро вітаю тебе моя ясна,

Завжди із щастя бажаю вбрання.

Море здоров’я, краси неземної,

Квітів, натхнення, тепла і добра,

Світ біля тебе щоб був із любов’ю,

Щоб ти, красунечка, рада була!

 Найщиріші всі слова для тебе,

Доню моя рідна, чарівна!

Доля буде хай у тебе щедра,

Щастям обдаровує сповна!

Будь розумна, гарна і успішна,

Хай не сходить посмішка з лиця.

Радості, веселощів і сміху,

Кольоровим буде хай життя!