Київ-Баскет впевнено переграв вдома Прометей

Київ-Баскет переміг вдома Прометей в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч – 82:63.

Очікувану боротьбу лідерів та одних з головних претендентів на нагороди чемпіонату вболівальники побачили в дебюті зустрічі. У першій 10-хвилинці гості ще намагалися не відпускати господарів далеко.

Та вже з другої чверті тиск киян посилився й кам’янчанам стало важче його стримувати. Відтак до великої перерви господарі здобули 10 очок переваги. Найбільше зусиль до цього доклали Шеферд та Классен, який реалізував за першу половину 3 триочкових з чотирьох.

По перерві кияни продовжували впевнено тиснути на суперника й додали ще 12 очок до загальної різниці. Господарі впродовж всього ігрового часу переважали суперника в реалізації. Особливо відчутною вона була за триочковими – 11 проти 6.

Відтак кияни здобули вже 14-ту перемогу в сезоні, ще більше ущільнивши становище в верхній частині турнірної таблиці.

НБА: як Збірна США обіграла Збірну світу 151:131 (Відео)

Київ-Баскет наступний матч грає 27 лютого в Миколаєві. Прометей того ж дня гратиме в Запоріжжі.