Усик вирішив не чекати бою з Джошуа
- Автор
![Усик вирішив не чекати бою з Джошуа](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/c6/37310c38-5bb1166f55bf70736b8683db808bbc64.jpg?v=0103_1)
Про це заявив менеджер українця Егіс Клімас.
Український боксер Олександр Усик вирішив не чекати до літа на бій із чемпіоном світу за версіями WBO, WBA, IBF і IBO в суперважкій вазі Ентоні Джошуа та проведе навесні поєдинок проти іншого суперника
Клімас підтвердив, що потенційними суперниками українця є британець Дерек Чісора та новозеландець Джозеф Паркер.
Якщо WBO забере у Джошуа чемпіонський титул, то суперником Усика стане Паркер, який займає друге місце в рейтингу організації. У випадку, якщо Джошуа, який вирішив спочатку захищати титул IBF у поєдинку проти болгарина Кубрата Пулєва, домовиться з WBO про відтермінування обов’язкового захисту пояса, українець зустрінеться з Чісорою.
Раніше повідомлялося, що Джошуа хоче провести бій в Африці.