Українки здобули срібло на Чемпіонаті світу з більярдного спорту

Українки здобули срібло на Чемпіонаті світу з більярдного спорту Новина оновлена 28 січня 2024, 15:55

У Ростові-на-Дону (Росія) відбувся командний чемпіонат світу з дисципліни "Вільна піраміда".

За нагороди на турнірі змагалися 16 жіночих та 32 чоловічих команд із 13 країн світу.

[news_post id=’3770168’ name=’’ img=’’ align=’left’]

Україну на змаганнях представляли чотири чоловічі та дві жіночі команди. У результаті команда наших співвітчизниць у складі Анастасія Ковальчук-Тетяна Тучак здобула срібну нагороду світової першості.

Як повідомляє Федерація спортивного більярду України, третій рік поспіль команда у складі Анастасії Ковальчук та Тетяни Тучак приносить Україні медалі командного чемпіонату світу з "Вільної піраміди". Незважаючи на поразку у першій зустрічі, Тетяна та Анастасія стали єдиними з української збірної, хто зміг зіграти за фінальним столом на турнірі.

Ковальчук та Тучак у півфіналі обіграли російську пару Максимова – Трофименко (4:1), але у фіналі поступилися інший – Миронова – Мілованова (0:4). Зауважимо, що саме останнє українці і поступилися у вищезгаданій першій зустрічі.