Українська дзюдоїстка Білодід завоювала "бронзу" на турнірі Великого Шолома

1016

Відома українська дзюдоїстка, дворазова чемпіонка світу у вазі до 48 кг Дарина Білодід успішно виступила в новій для себе ваговій категорії на турнірі в Будапешті.

Українка виграла бронзову нагороду на турнірі серії IJF World Judo Tour - Великий шолом у вазі до 52 кг. Дарина поступилася в чвертьфіналі змагань, а потім зуміла виграти два бої і завоювати медаль. "Кривдниця" Білодід румунка Андре Читу також завоювала "бронзу". Відзначимо, українська "Анаконда" програла вперше з березня 2019 року, здобувши на татамі 20 перемог поспіль.

Раніше Телеграф повідомляв, що Білодід була помічена в компанії футболіста Динамо. Пара зробила спільні знімки на прем'єрі документального фільму про дзюдоїстку під назвою "Анаконда".