МЮ втратив перемогу над Вулверхемптоном в 2-му турі АПЛ

Нереалізований Полем Погба пенальті у другому таймі не дозволив колективу Сульшера розжитися повним набором очок за підсумками виїзного поєдинку.

Манчестер Юнайтед після феєричної перемоги над Челсі в першому турі АПЛ (4: 0) вже в другій грі чемпіонату оступився, не зумівши обіграти Вулверхемптон - 1: 1.

Команда Сульшера виграла перший тайм завдяки голу Мартіаля, якому асистував Маркус Рашфорд, але не втримала перевагу до кінця зустрічі.

У другій половині гри приголомшливий постріл вдався Рубену Невешу і Вулверхемптон зрівняв рахунок. Міг знову виводити МЮ вперед Поль Погба, але француз не реалізував пенальті.

Таким чином, манкуніанці упустили можливість вирватися в лідери АПЛ і займають четверте місце. Вулверхемтон після нічиєї з МЮ знаходиться на 13-й сходинці турнірної таблиці.

У наступному турі "червоні дияволи" зіграють з Кристал Пелас, а Вулвз протистоятимуть Бернлі.