Михайленко: У Дніпра-1 зараз немає мети бути в топ-6 УПЛ

Автор
Михайленко: У Дніпра-1 зараз немає мети бути в топ-6 УПЛ

Наставник не ставить за мету потрапляння до першої шістки.

Взимку «Дніпро-1» провів активну трансферну роботу, підписавши Олександра Сватка, Лукаса Тейлора, Володимира Адамюка, Андрія Цурікова, Франсиско Ді Франко і Олексія Хобленка.

Незважаючи на таке посилення, тренер Дмитро Михайленко не ставить за мету фінішувати в топ-6 УПЛ. 

- Восьме місце в турнірній таблиці - нинішній максимум Дніпра-1?

- Може, теоретично восени могли піднятися і вище, якби удача повернулася до нас обличчям в деяких іграх. Думаю, пару очок ми недорахувалися і з інших причин.

- Перед від'їздом на збори Дніпро-1 підписав аргентинця Ді Франко і підписав першого бразильця в історії клубу Тейлора. Раніше вам доводилося працювати з бразильцями?

- Обидва цих футболіста якісні, адаптовані до УПЛ. Їх в чемпіонаті України вже добре знають. Що стосується роботи з бразильцями, то в дублі Дніпра довгий час працював з нами Алсідеш. Потім був ще Піко. Тому досвід роботи з легіонерами з цієї країни вже є.

- Що скажете про інших новачків Дніпра-1?

- Всі вони помітні в футбольних колах футболісти, кваліфіковані виконавці. Тому однозначно ми на них розраховуємо, і я впевнений, що вони підсилять нашу команду. Це хлопці з іменами, але їх спочатку треба інтегрувати в команду. Це кропіткий процес, який займе час, тому що прізвища в футбол не грають. Сподіваюся, спільними зусиллями нам вдасться один одному допомогти і вони якомога швидше увіллються в нашу команду.

- З таким складом можна замахнутися на «шістку», щоб потім грати в першій групі команд?

- Такої мети у нас зараз немає. Наше першочергове завдання на весну - стабілізувати гру, склад команди, тому що прийшло багато новачків. Нам на зборах треба визначитися зі схемою гри на весняну частину чемпіонату, а також навчитися грати під тиском, вміти не тільки самим пресингувати, але і виходити з під пресингу, з чим ми стикалися в осінній частині чемпіонату. Попереду багато роботи, яку ми плануємо виконати на зборах, все це відпрацьовуючи в контрольних матчах.

Усик значно покращив свої позиції серед боксерського рейтингу

- На цьому трансферна кампанія Дніпра-1 закінчилася?

- Подивимося. Не став би загадувати, але найближчим часом підписувати більше нікого не планували.