Реал і Барселона вилетіли з Кубка Іспанії

Барселона вслід за Реалом вилетіла з Кубка Іспанії.

Мадридський «Реал» вдома програв «Реал-Сосьєдад» (Сан-Себастьян) 3:4 в матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії.

Гості повели в рахунку в середині першого тайму. Відзначився Мартін Едегор, який належить «Реалу» і виступає за баскський клуб на правах оренди. Після перерви нападник гостей Александер Ісак відзначився дублем. «Реал» скоротив відставання зусиллями Марсело.

На 69-й хвилині Мікель Меріно забив четвертий м’яч гостей. На останніх хвилинах «Реал» відзначився двічі (забили Родріго і Начо). Однак, зрівняти рахунок мадридці не встигли, хоча і завершували матч в більшості. 4:3 – сенсаційна перемога команди з Сан-Себастьяна.

Раніше в півфінал Кубка Іспанії вийшли «Гранада» і «Мірандес».

Шапаренко заявив, що покине Динамо

У матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії Атлетік вдома приймав Барселону.

Єдиний гол у матчі був забитий у компенсовані хвилини. Вільямс результативно замкнув передачу Ібаї з правого флангу атаки.

То ж визначилися всі півфіналісти турніру. В 1/2 фіналу Кубка Іспанії зіграють Гранада, Реал Сосьєдад, Атлетік та Мірандес.