Ібрагімович про дербі: Важко пояснити, що сталося

Автор
206
Ібрагімович про дербі: Важко пояснити, що сталося

Златан Ібрагімович не допоміг "россонері", хоч і дуже старався.

Форвард "Мілана" Златан Ібрагімович висловився про поразку від "Інтера" (2:4) в матчі 23-го туру Серії А. "Россонері" вели 2:0 до перерви матчу, але в другому таймі пропустили 4 голи. Цитує нападника Football Italia.

"Важко пояснити, що сталося. У перерві ми сказали собі, що перші 15 хвилин другого тайму будуть вирішальними – в результаті, ми пропустили за цей час два голи. "Мілан" кинув грати після перерви, команда перестала вірити, тиснути, грати в пас. Все зникло після того, як вони зрівняли рахунок. Потрібно знати, як контролювати гру за рахунку 2:0. Наш перший тайм був практично ідеальним. Я чекав більшого від "Інтера", в першому таймі вони не виглядали командою, гідною другого місця".

Інтер 4:2 Мілан: огляд італійського дербі (Відео)

Златан – найстарший автор голу в історії міланського дербі в чемпіонаті Італії. У віці 38 років і 129 днів, швед став найстаршим автором гола в історії Derby della Madonnina в рамках Серії А, перевершивши свого співвітчизника Нільса Лідхольма, який виступав за "россонері" в середині минулого століття й забив у дербі (38 років та 43 дні) .