Шахтар зіграв внічию з Бенфікою та пройшов в наступну стадію Ліги Європи

517

Шахтар зумів відігратися з 1:3.

Шахтар в Лісабоні зіграв внічию з Бенфікою (3: 3) в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. Перша зустріч команд в Харкові завершилася перемогою Гірників - 2: 1.

Вже на 9-й хвилині поєдинку Бенфіка повела в рахунку. Піца прицільно пробив у дальній кут воріт Андрія П'ятова. Шахтар швидко відігрався - автоголом відзначився захисник португальців Рубен Діаш.

На 36-й хвилині Бенфіка знову вийшла вперед. Діаш замкнув подачу партнера з кутового.

На початку другої половини матчу Орли забили ще раз. Рафа Сілва скористався грубою помилкою Шахтаря в захисті.

Через дві хвилини Гірники скоротили відставання в рахунку після точного удару Тараса Степаненко. На 71-й хвилині Алан Патрік встановив остаточний рахунок зустрічі.