Дніпро завдяки хет-трику чемпіона світу обіграв Динамо

Владислав Супряга забив три голи в ворота клубу, якому належить.

В рамках 20-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 сенсаційно переграв київське Динамо з рахунком 3: 1.

Вже на 6-й хвилині столичний клуб залишився в меншості. Хавбек Віталій Буяльський прямою ногою врізався в півзахисника Юрія Вакулко, а головний суддя Катерина Монзуль видалила киянина після перегляду VAR.

Потім на 45 + 1 Беньямін Вербич відкрив рахунок в матчі, реалізувавши пенальті, який був призначений на Назаров Русине після звернення до відеоассістентам

Потім в хід вступив Владислав Супряга: на 71-й хвилині гравець після комбінації розстріляв ворота Бущана. На 82-й хвилині форвард виграв верхову боротьбу після подачі кутового і відправив м'яч у сітку, а через 8 хвилин Супряга вискочив 1 на 1 з воротарем і переграв його без особливих проблем.

Рамос похвалив Мессі

Також зауважимо, що на 75-й хвилині захисник Дніпра-1 Польовий також після перегляду VAR був видалений прямий червоною карткою з поля.