"Інтер" після перемоги над "Торіно" зайняв друге місце в Серії А (Відео)

568

В рамках чергового туру чемпіонату Італі міланський Інтер на домашньому стадіоні здолав Торіно з однойменного міста. Першими забили гості зусиллями Белотті, проте голи Янга, Годіна і Мартінеса змогли принести три очки для "нерадзуррі". Таким чином, команда Антоніо Конте перервала двоматчеву серію без перемог. Раніше вони оступилися проти Верони і Болоньї.

Матч на стадіоні Джузеппе Меацца завершився з рахунком 3:1 на користь господарів.

У складі "Інтера" відзначилися Ешлі Янг (48-я хвилина), Дієго Годін (51) і Лаутаро Мартінес (61). Єдиний гол гостей на рахунку Андреа Белотті (17).

"Інтер", набравши 68 очок, піднявся на друге місце в турнірній таблиці Серії А, "Торіно" (34) займає 16-й рядок. Лідирує туринський "Ювентус" (76).